Фумігатор ZMi Portable Mosquito Repellent White DWX05ZM

  • Білий
  • 14 днів

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Оплата Частинами - ПриватБанк

Розстрочка 0.01%
до 4 платежів - 125 грн/місяць

Літо - не тільки пора відпусток і тепла, але ще й час пікової активності кровосисних комах. Комарі, москіти, мошка - не дрімають і хочуть скуштувати свіжої людської крові. Щоб забезпечити своєму житлу максимальний захист від шкідливих комах скористайтесь фумігатором MiJia Mosquito Repellent. Він ефективно відлякує комах і захищає ваше житло і ваш комфорт.

Ефективний захист на місяць

Діючої речовини пластинки репеленту вистачить на 200 годин роботи, тому якщо використовувати фумігатор протягом 7-8 годин на день, то його вистачить на місяць роботи. У комплекті поставки разом з фумигатором йдуть дві платівки з репелентом, яких вистачить на 2 місяці роботи

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Фумігатор ZMi Portable Mosquito Repellent White DWX05ZM

Літо - не тільки пора відпусток і тепла, але ще й час пікової активності кровосисних комах. Комарі, москіти, мошка - не дрімають і хочуть скуштувати свіжої людської крові. Щоб забезпечити своєму житлу максимальний захист від шкідливих комах скористайтесь фумігатором ZMi Mosquito Repellent. Він ефективно відлякує комах і захищає ваше житло і ваш комфорт.

zmi-portable-mosquito-repellent-dwx05zm

Чудовий репелент

Відлякує всіх комах

В якості діючої речовини в фумігаторі використовується триметоприм - репелент від комарів, що випускається японською фірмою Aspen Pharmaceutical Co. Він нанесений на спеціальні пластинки, виконані у формі сот, що збільшує площу його випаровування, а значить - і ефективність. На одну пластинку наноситься 500 мг діючої речовини.

zmi-portable-mosquito-repellent-dwx05zm

Вистачить на місяць використання

Ефективний захист на 25-30 днів

Діючої речовини пластинки репеленту вистачить на 200 годин роботи, тому якщо використовувати фумігатор протягом 7-8 годин на день, то його вистачить на місяць роботи. У комплекті поставки разом з фумигатором йдуть дві платівки з репелентом, яких вистачить на 2 місяці роботи.

zmi-portable-mosquito-repellent-dwx05zm

Великий захищаємий об'єм

Захист кімнати, площею до 28 кв. м

ZMi Mosquito Repellent підходить для використання в кімнатах, площею до 28 квадратних метрів. Для того, щоб підвищити ефективність фумігатора ви можете закрити вікна і двері у свою кімнату, щоб зменшити потік повітря.

zmi-portable-mosquito-repellent-dwx05zm

Вбудований вентилятор

Ефективне поширення репеленту

Для збільшення ефективності випаровування діючої речовини з поверхні таблетки фумігатор оснащений невеликим вентилятором, який забезпечує рух повітря і забезпечує циркуляцію тетрафлутрина в кімнаті.

zmi-portable-mosquito-repellent-dwx05zm

Зручний на прогулянці і відпочинку

Візьміть фумигатор з собою

Дуже компактні розміри фумігатора дозволяють з легкістю взяти його з собою, адже він являє собою невеликий квадрат зі стороною 6 см і заввишки трохи більше 2 см. Для зручності перенесення, або ж підвішування його в кімнаті, на одязі або навіть в наметі передбачений невеликий ремінець.

zmi-portable-mosquito-repellent-dwx05zm

zmi-portable-mosquito-repellent-dwx05zm

Назва: Фумігатор ZMI Portable Mosquito Repellent White DWX05ZM
Бренд: ZMi
Матеріал: АВЅ-пластик
Харчування: 2 батарейки АА
Діюча речовина: Триметоприм
Розміри: 61х61х25 мм
Маса: 52 м
Колір: Білий

Завантаження…