Гаманець шкіряний Xiaomi Runmi 90 Points Long Wallet RMST02QB

Не в наявності
  • Чорний
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Гаманець RunMi 90 Points Long Wallet виконаний з дуже якісної шкіри, він оснащений декількома секціями, в яких з легкістю можна розмістити особисті гроші, помістити кредитні карти і мобільний телефон. Чорна шкіряна поверхня гаманця і внутрішня поверхня з телячої шкіри (вважається самою високоякісною і найціннішою з шкір) забезпечують чудовий повітрообмін і роблять гаманець більш ніжним і м'яким при дотику.

Відгуки користувачів
Андрій, 15.03.2018
Коли очікується поступлення даного гаманця?
Адміністрація MIOT.UA 15.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Андрій, поставка планується, точні терміни поставки наразі не підскажемо.
Всі відгуки

RunMi 90 Points Long Wallet

Гаманець RunMi 90 Points Long Wallet виконаний з дуже якісної шкіри, він оснащений декількома секціями, в яких з легкістю можна розмістити особисті гроші, помістити карти і мобільний телефон.

RunMi 90 Points Long Wallet прекрасно підійде:

  • Для зустрічі з діловими партнерами;
  • Для зустрічі зі старими друзями, які збираються разом на вихідні;
  • Як персональний гаманець для повсякденного застосування;
  • Щоб виділити важливі деталі чоловічого шарму.

Розкішний бренд Saffiano

Saffiano в перекладі з італійської означає «марокканська шкіра» (відрізняється незвичайною м'якістю), Північноафриканська країна Марокко має досить тривалу історію пов'язану з виробництвом шкіри. Серед особливостей технології, неодмінно варто виділити глибоку високотемпературну і високонапірну обробку шкіри, в результаті чого вона набуває акуратну текстуру у вигляді численних хрестоподібних перетинів.

Більш ніж 40 років Saffiano був одним з лідерів світової арени розкоші.

Простий і практичний класичний дизайн

Чорна шкіряна поверхня гаманця та внутрішня поверхня з телячої шкіри (вважається самою високоякісною і найціннішою з шкір) забезпечують чудовий повітрообмін і роблять гаманець більш ніжним і м'яким при дотику.

Імпортована хрестоподібна шкіра жорстка і міцна

Продукція, що імпортується з США добірна хрестоподібна теляча шкіра, проходить процес рослинного дублення. Одним з основних переваг шкіри рослинного дублення, є те, що вона, після тиснення, не розправляється і за рахунок особливої структури колагену, що знаходиться всередині її волокон, чудово зберігає художній рельєф.

Кілька варіантів використання

Можна розмістити квиток, готівкові гроші і кредитні картки. Середнє U-образне велике відділення вельми зручне для розміщення мобільного телефону.

Модернізовані відполіровані текстури

Високоякісний сплав з якого виконана блискавка гаманця - має антикорозійне покриття і оброблена антивицвітаючими речовинами, які в комплексі забезпечують чудовий зовнішній вигляд, надійність, а також дозволяють легко і плавно закривати/відкривати гаманець.

Прецизійний процес шиття, який обумовлює дотримання високої точності шиття кожної деталі - підкреслює акуратну і витончену текстуру гаманця.

Найменування: Гаманець шкіряний RunMi 90 Points Long Wallet
Бренд: Runmi
Розмір: 210 x 110 мм
Матеріал: Волова шкіра
Модель: RMST02QB
Вага: 178.3 г
Колір: Чорний
Відгуки користувачів
Андрій, 15.03.2018
Коли очікується поступлення даного гаманця?
Адміністрація MIOT.UA 15.03.2018
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Андрій, поставка планується, точні терміни поставки наразі не підскажемо.
Додати коментар