Глечик Xiaomi TOMIC 1L Green

  • Зелений
  • 12 місяців

Обтічний дизайн корпусу чайника простий та модний

Глечик TOMIC Lundi thermocanne був розроблений у співпраці з німецьким дизайнерським агентством. Головне бачення — створити унікальну зручність для користувача, унікальні характеристики і позачасову красу. Їх проекти отримали кілька міжнародних нагород, у тому числі німецьку премію за дизайн, нагороду за інновації в інтер'єрі та японську премію за видатні досягнення в області дизайну.

Тривале збереження температури напою

При температурі навколишнього середовища 20 ± 5 °C і початковій температурі гарячої води 99 °C ± 1 °C, приблизно через 24 години герметизації, температура води знизилася до 45 °С.

При температурі навколишнього середовища 20 ± 5 °C і початковій температурі холодної води 0 °C ± 1 °C, приблизно через 24 години герметизації, температура води підвищилася до 5 °С.

Турбота про здоров'я та безпеку вашої родини

Облицювання глечика з боросилікатного скла має високу гладкість та забезпечує більш здорове та безпечне середовище для питної води. Немає свинцю, немає азбесту, немає запаху, немає страху перед кислотою і лугом. Тому глечик TOMIC може використовуватися для чаю, кави, молока і просто для зберігання питної води.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Глечик
Бренд: TOMIC
Матеріал: Боросилікатне скло, поліпропілен, силікон
Об'єм: 1 л
Розмір: 257 х 145 мм
Вага: 775 г
Колір: Зелений