Смарт-годинник – це вже тренд, сучасний електронний пристрій із вмонтованим комп'ютером для нескладних завдань. Звичний форм-фактор наручного годинника плюс розумна складова, завдяки якій гаджет синхронізується з мобільними пристроями. Чому вони користуються популярністю:
- годинник фіксує фізичну активність протягом дня і вимірює пульс;
- відображають вхідні дзвінки та повідомлення з месенджерів;
- відповідають про зміну погодних умов, використовуються як будильник;
- відображають події з календаря тощо.
Бренди розумного годинника з екосистеми представлені на сайті
Ви можете купити смарт-годинник: Amazfit, MITU, WeLoop та Xiaomi. Гарантія на гаджети до 2-х років, здійснюється доставка смарт-годин по всій Україні. При отриманні Ви знайдете докладну інструкцію українською мовою, посилання на завантаження програми та повну комплектацію від виробника.
Як вибрати смарт-годинник і які переваги враховувати
Для кого призначаються
Визначте, який гаджет потрібен саме Вам: елегантний жіночий смарт годинник, діловий чоловічий, молодіжний унісекс або дитячий розумний годинник.
Потім уточніть особливості. Для дитячих важливо наявність GPS-датчика, сполучення з телефоном дитини та батька, наявність вбудованого GSM-модуля. А для інших, важливіша наявність функціональності, автономності та дизайну, докладніше розглянемо нижче.
Функціональність розумного годинника
Вартість і ціна смарт-годинника залежать від функцій, якщо потрібний годинник для відображення повідомлень про дзвінки зі смартфона, даних про Ваш сон і замір пульсу, можна вибрати більш бюджетний варіант і за рахунок цього годинник працюватиме довше без підзарядки. Якщо ж необхідно: відповідати на дзвінки, робити фото, серфити по інтернету, слухати музику або написати e-mail, а може навіть почитати новини, тоді вартість розумного годинника буде вищою, відповідно потрібно буде заряджати їх кілька разів на тиждень.
Можливо, Ви вже готові купити смарт-годинник у Києві на MiOT.UA за доступною ціною та вирішити проблему з сповіщеннями, коли смартфон встановлений у беззвучний режим – зробіть це! Якщо ні, перегляньте інші важливі переваги.
Водонепроникність
При виборі годинника, звертайте увагу на цю можливість. При розробці годинника, в основному використовують два стандарти: IP67 та IP68. IP67 – стандарт, що захищає пристрій від попадання бризок та пилу, гаджет не можна довго занурювати у воду. Гаджети, що мають ступінь захисту IP68, можна занурювати у воду на тривалий період часу, відвідувати басейн і приймати душ.
Синхронізація з телефонами
Перед придбанням обов'язково врахуйте, з яким пристроєм синхронізуватиметеся. Два основних типи підключення годинофонів для: Android та iOS смартфонів. Передача даних для їх подальшого аналізу здійснюється через Bluetooth через спеціальні програми, які можна завантажити на Google Play або APP Store.
GPS-трекер
У розумному годиннику він обов'язково має бути, оскільки оцінити активність мандрівників і спортсменів, пройдені кроки або кілометри без нього буде неможливо. Зазвичай ці дані зберігаються в годиннику та при синхронізації зі смартфоном, враховуючи позиціонування власника, зможуть побудувати повний пройдений маршрут по карті. Якщо Ви каталися на велосипеді горами, GPS-датчик дозволить виміряти на якій Ви були висоті. Всі ці дані потім можна аналізувати у спеціальних програмах у смартфоні.
Заряджання та автономність
У деяких Smart Watches для заряджання використовується спеціальний перехідник, або штекер. У сучасних моделях використовують або дротову/бездротову станцію, або кабель з магнітним кріпленням. Більше немає необхідності відкривати гумові заглушки, які згодом псуються, і всередину може потрапити волога.
Автономність безпосередньо залежить від функціоналу, чим більше функцій та синхронізацій з телефоном, тим швидше сідає акумулятор. Сучасні дисплеї дозволяють не заряджати годинник по 1.5 місяці, що дуже зручно для туристів. А в деяких моделях встановлено рефлективний екран, як електронне чорнило, якщо дані на дисплеї не змінюються, екран не витрачає заряд. Додаткові переваги:
- не потрібно включати підсвічування екрана;
- на сонці зображення не блисне, чим яскравіше сонце, тим краще видно.
Дизайн та керування
Цей пункт ми вирішили розмістити спеціально наприкінці, оскільки сьогодні це вже не має особливого значення. Головне, що Вам необхідно вибрати цю форму: прямокутна з цифровим екраном або класична кругла з аналоговим інтерфейсом. Оскільки більшість моделей дозволяють змінювати відображення циферблата на класичні стрілки для ділового стилю або цифрове спортивне відображення за рахунок електронного дисплея. Дисплей може бути: монохромним або кольоровим, а керування - сенсорним або кнопковим.
При виборі краще зупинитися на смарт-годинниках зі знімними ремінцями, це також дозволить змінювати зовнішній вигляд пристрою при необхідності. Ремінці виготовляються з гіпоалергенного силікону або гуми, також є варіанти з металу чи шкіри, все залежить від ціни смарт-годинника в Україні.