Графічний планшет для малювання MiJia Mi LCD Blackboard 13.5&`34; White (XMXHB02WC, DZN4011CN, BHR4245GL)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Xiaomi Mi LCD Blackboard 13.5"

Графічний планшет Mi Mijia LCD blackboard – це універсальний інструмент для творчості та спілкування. З його допомогою ви зможете відшліфувати свої навички малювання та долучитися до нових видів творчості. Залишайте на дошці забавні записочки та малюнки для сім'ї та друзів, використовуйте планшет, щоб записати вдалу ідею або швидко побудувати наочний графік на робочій нараді. Проводьте час разом з дітьми за захоплюючим малюванням, що розвиває, використовуючи Mi Mijia.

  • Чутливість до кадого натискання
  • Потужна батарея
  • Стілус у комплекті

Чудова якість малюнків

Дисплей Mi Mijia LCD blackboard покритий спеціальною рідкокристалічною плівкою, на якій точно відображається кожен штрих, залишений стилусом. Використовуючи Mi Mijia LCD blackboard, ви відчуєте, як м'яко і рівно йде перо абсолютно гладкою РК-поверхні, залишаючи чіткі лінії, як на звичайному папері.

Чіткі лінії

Висока чутливість

Залежно від того, як сильно натиснути на перо, ви отримаєте лінії різної товщини. Найвища чутливість до ступеня натиску дозволяє легко змінювати товщину штрихів для отримання справжніх художніх шедеврів. Ви зможете використовувати для малювання не лише спеціальний стілус, а й інші предмети, і навіть пальці. Малюйте різними способами та отримуйте задоволення від творчості.

Висока чутливість

Безпечний для очей

Малювання на планшеті Mi Mijia LCD blackboard багато в чому схоже на малювання на звичайному папері. Так, наприклад, планшет не випромінює шкідливого для очей свічення, і навіть тривале використання гаджета не викличе дискомфорту або втоми. Планшет абсолютно безпечний для дитячих очей, тому ви зможете долучати свою дитину до малювання з ранніх років.

Не шкодить зору

Тривала автономна робота. Швидке очищення

Щоб повністю очистити поверхню планшета, достатньо одного натискання кнопки. Пристрій працює від однієї батареї типу CR2025, заряду якої вистачить приблизно рік роботи. Адже пристрій зовсім не споживає енергії і лише невелика її кількість потрібна для очищення екрану.

Легке керування

Зручний стілус

У комплекті з планшетом Mi Mijia LCD blackboard йде тонкий та ергономічний стілус для малювання та письма. Стилус надійно кріпиться до корпусу за допомогою магнітів, щоб ви завжди могли знайти його на відведеному місці. Кінчик стилуса виготовлений із спеціального полімеру, який забезпечує легке ковзання по екрану та точну передачу всіх штрихів на малюнку.

Малюйте стілусом

Вам можуть бути цікаві

додаткова інформація Розмір екрану: 13,5" Основні матеріали: ABS, рідкокристалічний полімерний екран Вид акумулятора: батарейка типу «таблетка» (CR2025)
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати