Графічний планшет Huion DWH69 + рукавичка

Бездротовий режим

Huion DWH69 - графічний планшет, розроблений з технологією бездротового зв'язку, що дозволить Вам працювати максимально зручно. Це бездротовий пристрій дозволить Вам відкинути шнури і насолодитися комфортом в роботі.

З цим графічним планшетом Ви можете повністю віддатися Вашому творчому пориву і розкрити свій потенціал. Чутливе до тиску перо забезпечить Вам необхідну гнучкість. Дана модель планшетів Huion дозволить Вам отримати найвищу точність і контроль для раціоналізації робочих процесів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

DWH69 має широку робочу зону для збільшення контролю та комфорту, а також для забезпечення більшої продуктивності. З 2048 рівнями чутливості до тиску і точністю в 5080 LPI, цей графічний планшет є відмінним вибором, як для любителів, так і для професіоналів.

8 експрес-клавіш і 1.8 "TFT дисплей

Це перший графічний планшет з 1,8 "TFT дисплеєм, який допоможе Вам у роботі. 8 сенсорних експрес клавіш дозволяють працювати більш ефективно і можуть бути налаштовані для виконання будь-якої необхідної операції.

Перезаряджаєма ручка

DWH 69 укомплектований перезаряджаємою ручкою, яка підтримує всі функції цифрових ручок. Може замінити як справжню ручку для малювання, так і бездротову мишу для ПК. Крім того, вона заряджається всього за 1 годину, після чого Ви можете насолоджуватися 800 годинами безперервного використання. Легка вага і більш тонкий корпус зробить вашу роботу плавною і легкою.

Технологія: Електромагнітний резонанс
Бренд: Huion
Робоча область: 228x152 мм (9x6")
Роздільна здатність: 5080 LPI (Ліній на дюйм)
Максимальна швидкість відгуку: 233 PPS
Чутливість пера: 2048 рівня
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм (0.4")
Експрес клавіші: 8
Інтерфейс: USB 1.1
Підтримка систем: Win 10 / Windows 8 / Win7 / Mac OS 10.8.0 і вище
Енергоспоживання: 5В постійного струму 0,35W
Довжина кабелю: 150 см
Розміри: 353x230x21 мм
Вага: 700 г
Комплектація: Графічний планшет (з бездротовим приймачем на задній панелі пристрою)
Цифрове перо
Підставка для пера
4 змінних наконечника
USB кабель
Диск з драйверами
Інструкція
Рукавичка Cura CR-01