Графічний планшет Huion Inspiroy Q11K V2 + рукавичка

  • Сірий
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Нова фірмова ручка без батареї

Планшет поставляється з ручкою PW500 ергономічного дизайну, який значно знизить втому при тривалій роботі. Використовуючи новітню пасивну технологію Huion, Вам не потрібно використовувати зарядний кабель.

Крім того, в бездротовому режимі ви можете насолоджуватися більшим середовищем робочого столу, а також приголомшливим досвідом роботи без кабелю.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Функція нахилу

Ручка PW500 з функцією нахилу підтримує ± 60 рівнів розпізнавання нахилу. Ви можете насолоджуватися справжнім відчуттям писемності та живопису.

Відмінна точність

8192 рівня чутливості пера забезпечують Вам поліпшену продуктивність ручки і реалістичні відчуття ручки на папері. Завдяки професійному тиску пера ви можете краще контролювати товщину ліній. Плюс висока роздільна здатність 5080 LPI дозволяє насолоджуватися більш тонкими та точними штрихами.

Високопродуктивна конфігурація

8 експрес-клавіш на лівій стороні допомагають підвищити ефективність роботи та заощадити Ваш час. Висока швидкість відгуку 266PPS забезпечує швидку реакцію на кожен хід без затримки. Завдяки цим функціям ви отримаєте більш ефективний досвід роботи на графічному планшеті розміром 11 x 6,875 дюйма.

Дротовий і бездротовий режими

На додаток до традиційного режиму дротового підключення Ви також можете вибрати бездротовий режим, який забезпечить Вам приголомшливий досвід бездротової роботи.

Автоматичний сплячий режим

Планшет автоматично перейде в сплячий режим після того, як цифрове перо покине чутливу активну область протягом 10 хвилин. Після чого ви можете розбудити планшет, просто переключивши його в положення ON.

Товар сертифікований

Гарантія: 24 місяці

Технологія: Електромагнітний резонанс
Бренд: Huion
Робоча область: 121.9х76.2 мм (4.8х3 дюйма)
Роздільна здатність: 5080 LPI
Максимальна швидкість відгуку: 233 PPS
Кількість експрес клавіш: 4
Рівні натискання: Чутливість 4096 рівня
Мінімальна висота роботи пера: 10 мм
Інтерфейс: Micro USB
Підтримка ОС: Win 10/Windows 8/Windows 7/Mac OS 10.11 і вище
Ручка: PW201
Розміри: 186.6x139.2x6.1 мм
Вага: 135 г
Гарантія: 24 місяці
Комплектація: Графічний планшет
Перо
Кабель micro USB
Тримач для ручки
8 змінних наконечників
Керівництво користувача
Рукавичка Cura CR-01