Графічний планшет Xiaomi Mi Home (Mijia) LCD Small Blackboard 13.5" White (XMXHB02WC)

Компактний дизайн

Графічний планшет Mijia LCD з діагоналлю 10 дюймів має розміри 244 х 173 х 6 мм і важить 195 г, а з діагоналлю 13 дюймів має габарити 318 x 225 x 7 мм і вагу 345 г.

Екран з діагоналлю 10 дюймів більше підходить для розкриття творчого потенціалу дитини, а з діагоналлю 13 дюймів – для офісних працівників, інженерів-проектувальників, архітекторів тощо.

Міцний та легкий стилус

У комплекті з графічним планшетом йде легкий стилус вагою всього 7 г і унікальним дизайном, який простий у використанні. Наконечник стилуса м'який, контактна поверхня дошки гладка, що створює більш плавний почерк.

Сучасні сенсорні технології екрану

Графічний планшет Mijia має практичний корпус з АБС-пластика, а також використовує технологію дуже чутливого датчика тиску та рідкокристалічний РК-дисплей, який виготовлений з комбінації рідкокристалічних полімерів.

У ньому використовуються 4 неодима-залізо-борних магніти, які володіють магнітної силою для більш м'якого письма. Тому при написанні товщина букви буде залежати від сили, що додається до кінчика пера і екрану планшета.

Крім того, екран не випромінює шкідливе для очей електромагнітне випромінювання, надмірно не втомлює очі користувача.

Зручний та простий у використанні

Щоб забезпечити зручність, простоту та гнучкість використання, виробник оснастив РК-планшет для малювання однією кнопкою фізичного стирання.

РК-екран споживає лише невелику кількість енергії, коли ви видаляєте інформацію. Якщо "видаляти" написи і малюнки з екрану планшета до 100 разів на день, заряду батарейки CR2025 може вистачити на 365 днів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Графічний планшет
Бренд: MiJia
Модель: XMXHB02WC
Диагональ экрана: 13.5"
Матеріали: АБС-пластик, твердий полімерний рідкокристалічний дисплей, м'яка плівка
Вага стилуса: 7 г
Тип батареї: Батарея-таблетка (CR2025)
Розміри: 318 x 225 x 7 мм
Вага: 345 г (включаючи батарею)
Колір: Білий