Холодильник Xiaomi Mi Home (Mijia) (BCD-210WMSDMJ01) Silver

  • Срібло
  • 24 місяця

Якщо ви давно шукаєте холодильник з великим об'ємом, інтелектуальним контролем температури, в якому ви б могли зберегти продукти свіжими, то Mijia BCD-210WMSDMJ01 безперечно вартий вашої уваги.

Холодильник об'ємом 210 літрів має тривимірну подачу повітря, повітряне охолодження, автоматичне налаштування температури і при цьому він займає всього 0.35 м² кухонного простору.

Повітряне охолодження

Ви втомилися від товстого крижаного шару, який утворюється на внутрішніх стінках холодильника? Але ж і справді – це дуже незручно, коли холодильник вимагає регулярного розморожування.

Але в холодильнику Mijia BCD-210WMSDMJ01 використовується повітряне охолодження, тому лід не утворюється на стінках холодильника, зберігаючи сухість і чистоту внутрішнього простору.

Тривимірна подача повітря

Кожен куточок холодильника продувається завдяки системі тривимірної подачі повітря. Це дозволяє не тільки зберегти стабільну температуру всередині холодильника, а й надовго зберегти свіжість продуктів.

210 літрів

З холодильником Mijia BCD-210WMSDMJ01 у вас будете більш ніж достатньо місця для зберігання фруктів, овочів, м'яса, риби, яєць та інших продуктів. Внутрішній простір холодильника розділений на 3 секції (116 л, 32 л, 64 л), в кожній з яких підтримується відповідний температурний режим. Тепер кожен інгредієнт для чергової страви буде на своєму місці.

Автоналаштування температурного режиму

Холодильник Mijia BCD-210WMSDMJ01 обладнаний чотирма датчиками з інтелектуальним режимом, завдяки чому забезпечується більш ефективний процес охолодження і збереження потрібної температури всередині кожної секції холодильника.

Потрібно охолодити напої? Скористайтеся режимом швидкої заморозки, щоб приготувати лід всього за 6 годин.

32 літрова морозильна камера

Морозильна камера на 32 літра має роздільні секції для зберігання м'яса, морозива та інших продуктів, що дозволить зберегти порядок всередині холодильника.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Холодильник трикамерний
Бренд: MiJia
Модель: BCD-210WMSDMJ01
Компресор: З фіксованою частотою
Метод охолодження: Повітряне
Загальний об'єм: 210 л
Об'єм холодильника: 116 л
Ефективний об'єм морозильної камери: 62 л заморожування + 32 л мікрозаморожування
Шум: 39 дБ (A)
Споживана потужність: 0.78 кВт-г / 24 год
Охолодження: 12 кг / 12 год
Потужність заморожування: 2 кг / 12 год
Розмір: 554 x 630 x 1717 мм
Вага: 50 кг
Колір: Срібло