Іграшка трансформер Xiaomi Onebot Building blocks Mine Truck OBKSK01AIQI

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

500 деталей з гіпоалергенних матеріалів

Конструктор Onebot - іграшка вантажівка, що складається з 500 деталей (механічні елементи, кріплення, коліщатка, фари тощо.), які виконані з екологічно чистих гіпоалергенних матеріалів в приємних барвистих кольорах.

Приємне і корисне проведення часу з конструктором Onebot

Деталі Onebot сумісні з конструктором LEGO, мають досить міцну конструкцію та стійкі до подряпин. Іграшка орієнтована на дітей віком від 6 років. Конструктор допомагає розвинути інтелектуальні здібності малюка. Адже навчання у вигляді гри - відмінний спосіб тренування мозкових і моторних навичок дитини. Навички логіки, пам'яті, концентрації, терплячості, посидючості і т.ін. - слід розвивати з раннього віку. Onebot Mine Truck безсумнівно приверне увагу барвистістю і різноманітністю деталей, забезпечивши приємне та корисне проведення часу малюка.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Не просто захоплююча іграшка

Конструктор, який допомагає дитині розвивати мислення

У світі існує маса самих різних іграшок для дітей, які відрізняються один від одного певними характеристиками: зовнішнім виглядом, кольором, функціями тощо. Одним з найцікавіших різновидів таких іграшок, є конструктори. Адже конструктори цікавлять дитину більшою мірою через захоплюючий процес складання деталей в різноманітні фігурки.

Конструктор допомагає дитині усвідомлювати причинно-наслідкові зв'язки, виявляти образне мислення і логіку, а також розвивати дрібну моторику рук. А з конструктором Onebot у дитини з'явиться ще і маса можливостей для реалізації свого творчого потенціалу.

Іграшка трансформер MiTu Building blocks Mine Truck вантажівка крупним планом

Захоплюючий зовнішній вигляд

Привабливі кольори

Onebot Mine Truck - вельми красивий конструктор, що складається з 500 деталей пофарбованих у різні кольори. Якщо всі елементи вірно скомпонувати, то вийде копія вантажівки в зменшеному масштабі. Крім того, деталі конструктора можна поєднувати з конструктором LEGO і зібрати, щось дійсно особливе, незвичайне. Іграшка-конструктор допоможе в розвитку дрібної моторики рук у вашої дитини, а настільки барвисті відтінки деталей виробу - допомагають налаштуватися на ігровий процес.

Іграшка трансформер MiTu Building blocks Mine Truck ігровий процес

Місця скріплення конструктора відзначені хрестиками, що допоможе дитині швидше розібратися із завданням по збірці іграшкового вантажівки.

Іграшка трансформер MiTu Building blocks Mine Truck скріплюють елементи

Рульове управління іграшковою вантажівкою

На верхній частині кабіни вантажівки кріпиться невелике рульове колесо, за допомогою якого здійснюється управління машинкою.

Іграшка трансформер MiTu Building blocks Mine Truck скріплюючі елементи

Цікавий процес гри

Важіль управління ковшем вантажівки

Основне призначення вантажних автомобілів - це перевезення габаритних виробів і різних вантажів. Іграшкова вантажівка Onebot легко впорається і з цим завданням. Крім того, вона оснащена спеціальний важелем, натиснувши на який можна перекинути ківш машинки.

Іграшка трансформер MiTu Building blocks Mine Truck ігровий процес

Подвійні колеса і шини з еластичного пластику

Багато вантажні автомобілі ззаду оснащуються подвійними колесами, оскільки велика частина ваги припадає саме на задню вісь. Машинка Onebot - не виняток. Зовнішня схожість іграшки з справжніми вантажівками дійсно дивує.

Які ж це колеса без шин? Колеса вантажівки Onebot оснащені шинами з м'якого пластику. Шини "згладжують" нерівності на різних поверхнях, в чому безсумнівно зможе переконатися дитина під час гри.

Іграшка трансформер MiTu Building blocks Mine Truck шини та колеса

Не однієї зайвої деталі

Злагоджена робота всіх елементів конструкції

500 деталей Onebot Mine Truck виготовлені з високим рівнем точності (похибка не більше 0,005 мм). Ідеально опрацьовані складові елементи конструктора забезпечать чітку роботу всіх механізмів, тривалий термін служби іграшкового вантажівки.

Іграшка трансформер MiTu Building blocks Mine Truck деталі виробу

Екологічно чисті матеріали

Деталі конструктора виготовлені з екологічно чистого гіпоалергенного пластика і є безпечними для здоров'я користувачів. Конструктор Onebot - прекрасний подарунок як для малюків, так і для школярів.

Іграшка трансформер MiTu Building blocks Mine Truck безпека матеріалів

Модель: Mine Truck OBKSK01AIQI
Бренд: ONEBOT
Тип: Іграшка-трансформер (вантажівка)
Кількість деталей: 500
Матеріал деталей: Гіпоалергенний пластик
Рекомендований вік: Від 6 років