Ігрова консоль Xiaomi NINTENDO Switch NS

Універсальність — одна з головних рис ігрової консолі NINTENDO Switch NS, тому ви можете насолоджуватися грою, де б ви не знаходилися.

Кілька варіантів використання

Зберіться навколо свого телевізора, щоб використовувати Switch як звичайну консоль, або ви можете поставити її на прикріплену підставку для гри з другом.

NINTENDO Switch NS також можна використовувати як портативну консоль, закріпивши контролер Joy-Con з боків самої консолі, що дозволить вам грати в ігри на ходу.

Динамічний дисплей

Сенсорний екран консолі Nintendo Switch з діагоналлю 6.2 дюйма і роздільною здатністю 1280 x 720 пікселів гарантує, що ви зможете насолоджуватися чіткими зображеннями з високою роздільною здатністю, коли вирішите скористатися наявними можливостями мобільних ігор консолі.

Компактний дизайн робить консоль ідеальним компаньйоном для ігор в дорозі.

Joy-Con

Контролер Joy-Con відображає універсальність самого комутатора. Дві окремі частини Joy-Con можуть працювати як повністю незалежні контролери для багатокористувацьких ігор, але при підключенні до рукоятки Joy-Con або до самої консолі вони працюють в тандемі, як і традиційний контролер відеоігор.

Оптимізовано для багатокористувацької гри

Мультіплеер — ключовий компонент Nintendo Switch. Крім локального багатокористувацького режиму завдяки універсальним Joy-Cons, ви можете об'єднати до 8 консолей Nintendo Switch разом для змагальних і спільних багатокористувацьких ігор, щоб ви могли грати разом, коли і де захочете.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ігрова консоль
Бренд: NINTENDO
Тип екрану: Сенсорний екран
Діагональ екрану: 6.2 дюйма
Роздільна здатність екрану: 1280 x 720
Ємність основного сховища: 32 ГБ
Можливості підключення: HDMI
Кількість портів: HDMI x 1
Комплектація: 1 x консоль Nintendo Switch
1 x Joy-Con (L) неоново-синій
1 x Joy-Con (R) неоново-червоний
1 х високошвидкісний кабель HDMI
1 х док-станція для Nintendo Switch
1 х ручка Joy-Con
1 х адаптер змінного струму Nintendo Switch