Ігровий джойстик Xiaomi Gamepad GameSir F1 Black

Ігровий джойстик GameSir F1 ідеально підходить для будь-якої гри з екранної панеллю управління, такої як гра PUBG, Fortnite, Mobile Legends, Arena of Valor, FIFA mobile, Dragon Nest SEA, GTA і т.ін.

Регульований та знімний поворотний важіль

Вбудований в джойстик поворотний важіль дозволяє обертатися на 180°, легко піднімається і складається. Складіть його або прикріпіть назад на екран смартфона, коли вам це знадобиться.

Поворотний важіль легко розбирається на три частини, забезпечуючи повну гнучкість у вашому стилі гри з різними опціями, дуетом або одиночної грою з джойстиком за вашим бажанням.

Низький коефіцієнт тертя

Джойстик володіє наднизьким коефіцієнтом тертя і протислизькою конструкцією.

Адаптація різних моделей смартфонів

Телескопічна стріла з фіксаторами забезпечує відмінний розтягуючий простір, що дозволяє адаптувати смартфони різної довжини від 5.6 дюйма (143 мм) до 7.3 дюйма (186 мм) з діагоналлю екрана від 4 дюймів (102 мм) до 6 дюймів (152 мм). Він ідеально підходить для iPhone X, iPhone 8 plus, Samsung Note 8 і Xiaomi Mi Mix 2.

Щоб захистити ваш смартфон, ручка також має пружні прокладки з етиленвінілацетату з обох внутрішніх сторін, щоб захистити його від зсуву.

Простота установки

Рукоятка джойстика GameSir F1 призначена для геймера, не вимагає батареї та підключення для гри зі смартфоном. Просто спочатку встановіть поворотний важіль, розтягніть ручку, щоб вона відповідала вашому смартфону, зафіксуйте екран і все для гри готово!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ігровий джойстик
Бренд: GameSir
Модель: F1
Робочі платформи: Android / iOS
Сумісні розміри смартфона: Смартфони довжиною від 5.6 дюйма (143 мм) до 7.3 дюйма (186 мм) з діагоналлю екрана від 4 дюймів (102 мм) до 6 дюймів (152 мм)
Кут регулювання плеча: 5-рівневий регульований кут (30°-75°)
Кут регулювання плеча: 5-рівневий регульований кут (30°-75°)
Довжина розтяжки: 143-186 мм
Вимоги до зберігання: Вологість нижче 40%
Розмір: 150 x 98 x 40 мм
Вага: 80 г