Ігровий геймпад Xiaomi Beitong Wired Gamepad PC Midnight Edition-D2F Black

Зручна ігрова конструкція

Ігровий геймпад прикрашає фірмовий логотип Beitong, нанесений в результаті використання лазерних технологій.

Протиковзка текстура джойстика не тільки підвищує комфорт, зручність утримання, а й забезпечує відмінний протиковзний ефект.

Чотири класичні кнопки LT / RT / LB / RB (ліва та права триггерная кнопка, ліва та права кнопка управління), розташовані на верхній частині рукоятки, мають вже звичний дизайн.

Геймпад Beitong D2F має провід довжиною 2 метри, і підтримує режим роботи з ПК. Його можна підключати та грати без особливих складних налаштувань.

Вдосконалений асиметричний соматосенсорний мотор

Джойстик використовує поліпшену схему соматосенсорної вібрації, а лівий та правий моторні навантаження мають асиметричний дизайн, який делікатно враховує особливості різних сцен в грі та підсилює відчуття привнесення ігрового сюжету.

Бойову ефективність неможна недооцінювати

Професійні інженери Beitong після десятків тисяч отладок ігрового движка XD4, досягли результату ― високої точності управління, якою володіє цей геймпад.

Кінець хрестоподібної клавіші підтримується чотирма чутливими до тиску гумовими кульками, поверхня клавіші має дугоподібну форму.

Конструкція з близьким контактом робить управління клавішами напрямку більш чутливим.

Зручний високоточний важіль

Джойстик оснащений важільними компонентами середнього розміру, висота яких зменшена до 10.5 мм, а точність важеля збільшена з 38° до 60°.

Комбінація клавіш TURBO + RB

У джойстику Beitong також є кнопка TURBO, натиснувши яку в комбінації з клавішею RB, ви можете атакувати безперервно, до 15 разів на секунду, що дуже зручно та подарує вам певну перевагу перед противниками.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ігровий геймпад
Бренд: Beitong
Модель: BTP-D2F
Підключення: USB-з'єднання
Сумісність: ПК
Довжина кабелю: 2 м
Розмір: 156 x 102 x 60 мм
Вага: 218 г
Колір: Чорний