Ігровий набір для геймерів Xiaomi GameSir Gamepad + VR Glasses G3s Black

Якісна збірка

GameSir G3s контролер сумісний з Android, ПК, PS3 - пристроями. Маніпулятор виконаний з міцних і високоякісних матеріалів, які забезпечують надійність пристрою. Текстурована поверхня пристрою забезпечує більш легке та зручне розташування в руках, джойстик не ковзає і з ним ви будете почувати себе максимально комфортно під час ігрового процесу.

Прокладки поверх кнопок виконані з високочутливого та якісного силіконового матеріалу, які сприяють підвищенню швидкості відгуку. Кнопки ігрового контролера G3s пройшли ретельне тестування на 1 мільйон натискань, що забезпечить досить тривалий період експлуатації ігрового пристрою. При 5-хвилинній бездіяльності джойстик автоматично переходить в сплячий режим, з метою економії заряду вбудованого літій-полімерного акумулятора.

Потужний мікроконтролер MCU і вбудований акумулятор

В ігровому контролері G3s застосовується потужний 32-бітний MCU-мікроконтролер, з досить високим показником обчислювальної здатності - до 48 мільйонів разів на секунду. Застосування такої висококласної мікросхеми поряд з рішенням Realtek Bluetooth 4.0 і модулем 2,4 ГГц GameSir G3s, забезпечить швидку роботу пристрою під час ігор.

За безперебійну роботу ігрового маніпулятора відповідає вбудований акумулятор ємністю 600 мАг, якого вистачить на 18 годин роботи на одному заряді. При цьому акумулятор дуже швидко заряджається, всього 2-3 години і джойстик готовий до «бездротової роботи». На передній панелі пристрою знаходиться micro-USB-роз'єм, який можна використовувати як для зарядки інтегрованої батареї так і для дротового підключення ігрового маніпулятора.

Вібрація та автоматичний турбо-режим

Завдяки застосуванню в конструкції пристрою спеціальних «вібромоторів», ви зможете відчути реалістичні вібрації під час гонок по різних дорожніх покриттях або активувати функцію автоматичної стрільби в шутерах, при цьому вам не потрібно буде робити кілька натискань, що в свою чергу продовжить життєвий цикл кнопок. Зручно, чи не так?

Підтримка широкого спектру ігор

Насолоджуйтесь новими або класичними іграми з режимом D - введення (для класичних ігор під ОС Windows), X-введення (для прогресивних сучасних ігор під ОС Windows) і швидким перемиканням між режимами за допомогою натискання кнопки «Додому». Крім того, маніпулятор підтримує режим ігор на Android.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Ігровий джойстик
Бренд: GameSir
Модель: GameSir G3s
Розміри: 17.78 х 10.16 х 3.07 см
Сумісність: Android / Windows PC / Steam / PS3
Режими роботи: Android / GCM / X-вхід / D-вихід
Час зарядки: 2-3 години
Робоча відстань: Близько 8 м
Тип підключення: Bluetooth 4.0/USB дротовий
Час роботи пристрою на одному заряді: 18 годин
Ємність акумулятора: 600 мАг
Колір: Чорний
Комплектація: Джойстик, окуляри віртуальної реальності