Інфрачервоний пульт дистанційного управління Xiaomi Black

Як і багато пультів дистанційного управління, які поставляються в комплекті з кожної коробкою Mi Box і Mi TV, інфрачервоний пульт дистанційного управління Xiaomi зберігає звичний дизайн, тонкий та довгий корпус, створюючи відчуття комфорту. Легка вага робить використання і переміщення пульта досить простим.

Цей інфрачервоний контролер має лише 11 клавіш управління для всіх функцій. Знайомство і навчання на пульті стає досить простим, легко запам'ятовується. Клавіші оброблені м'яким гумовим матеріалом, тому відчуття натискання дуже плавне.

Інфрачервоний пульт Xiaomi використовує вдосконалений механізм управління інфрачервоним сигналом, представлений Xiaomi з дальністю до 20 метрів. Це спрощує управління Mi Box або телевізором навіть на відстані. Звичайно, в процесі використання, в реальних умовах, це число може відрізнятися від заявленого виробником.

Пристрій сумісний і добре працює з більшістю продуктів Xiaomi, включаючи Mi TV і Mi Box (включаючи Mi box Mini, Mi box 3-го покоління і Mi Box 4-го покоління).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Інфрачервоний пульт дистанційного управління
Бренд: Mi
Елемент живлення: 2 лужні марганцеві батарейки Zmi Zi7 типу ААА (можуть використовуватися безперервно протягом ~ 2 років)
Колір: Чорний