Інтелектуальний портативний дезінфектор Xiaomi 37DEGREE SET011

Кожен день ми стикаємося зі смартфонами, інструментами для макіяжу, одягом, дитячими іграшками і т.ін., які можуть містити десятки тисяч бактерій.

Високоефективна УФ-стерилізація

З портативним дезінфектором 37DEGREE SET011 ви можете добитися глибокої стерилізації предметів повсякденного використання.

Це пристрій обладнаний 4 УФ-світлодіодами з терміном служби до 2000 годин.

Стерилізатор, за допомогою впливу ультрафіолету з довжиною хвилі 265-285 нм, здатний швидко руйнувати бактеріальну ДНК і РНК, вбиваючи бактерії, які міститься на поверхні меблів, одягу, різних девайсів, всього за 5 хвилин. Ефективність стерилізації складає близько 99.9%.

Магнітне кріплення

Стерилізатор 37DEGREE SET011 має зручне магнітне кріплення. Його можна використовувати в шафах, тумбочках, гардеробних та інших кімнатах, а також в холодильнику.

Інтелектуальне управління

Синхронізувавши роботу стерилізатора зі смартфоном, ви можете встановлювати час стерилізації кожен день, щоб поки ви спите, пристрій провів необхідну дезінфекцію.

До 30 днів роботи без підзарядки

Вбудований акумулятор на 2000 мАг, забезпечує безперебійну роботу стерилізатора протягом 30 днів (при використанні 1 раз в день до 10 хвилин).

При низькому рівні заряду акумулятора, індикатор живлення блимає, а також в мобільному додатку ви отримаєте відповідне нагадування.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Інтелектуальний портативний дезінфектор
Бренд: 37DEGREE
Модель: SET011
Метод стерилізації: УФ
Роз'єм: Type-C 5В DC 1A
Ємність акумулятора: 2000 мАг / 3.7 В
Робоча температура: 0 °C ~ 40 °C
Підключення: Bluetooth
Розмір: 98 x 98 x 36 мм