IP-камера Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set (MWC13)

  • 12 місяців

Доставка

Подбайте про свою безпеку, застосувавши IP-камеру Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080 Set. Розташовується вона на зовнішній частині будівлі, завдяки чому забезпечує гранично зручний контроль зовнішнього периметра.

Ідеально захищена від зовнішніх факторів (волога, вітер, опади, пісок), що підтверджується коефіцієнтом IP65. Модель витримує перепади температури в межах -20…+50°С. Має надійне кріплення з можливістю охоплення найкращого кута огляду. Система "Антизлодій" не дасть вкрасти камеру.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Широкий кут огляду

Вражаюча якість зображення в роздільній здатності 1080p буде гранично інформативною. Кут огляду 130 ° розширює зону контролю. Залежно від розміщення, ви можете спостерігати за заднім двором, гаражем, вхідною зоною, розглянувши все в деталях.

Чіткість за будь-яких умов

Технологія WDR у поєднанні з діафрагмою F 2.1 дозволила досягти гранично деталізованого зображення в записі навіть при нестачі освітлення або коли світло падає безпосередньо на камеру. Отримайте деталізовану картинку на відстані до 7 м у нічний час.

IP-камера Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set (MWC13) крупним планом

Забудьте про мертві зони

Відтепер можна комбінувати до 4 пристроїв на базі одного приймача. Причому запис з усіх точок ведеться одночасно без необхідності відключати будь-яку з них.

У спеку та в холод

Стійкість корпусу до впливу високої та низької температури дозволила розташувати конструкцію на зовнішній частині будівлі без остраху виходу з ладу. За температури повітря від -20°С до +50°С техніка працює без втрати своїх функціональних властивостей.

IP-камера Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set (MWC13) на вулиці

Опція «Антизлодій»

Протигінний дизайн став відмінною особливістю камери спостереження Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set. Внутрішній гіроскоп реагує на будь-яку нестандартну активність відразу ж попереджаючи користувача, що камера змінила свою позицію.

Розумне виявлення

На окрему увагу заслуговує функція виявлення людини в кадрі. З її допомогою камера негайно надсилає повідомлення на смартфон власника, якщо було виявлено зміну температурного фону та іншу незвичну активність у межах радіусу до 7 м.

Власний ресивер

У вашому розпорядженні виділений ресивер, який фіксує відео на власному хмарному сховищі на строк до 3-х днів. Також можна використовувати USB-накопичувач або локальну картку TF.

IP-камера Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set (MWC13) дощ

Тип: IP-камера
Бренд: Mi
Вид камери: Настільна/Підвісна
Тип об'єктива: Фіксований
Поворотний корпус: Ні
Підключення: Дротове, бездротове
Інтерфейс підключення: LAN (RJ-45), Wi-Fi
Установка: Вулична
Тип матриці: CMOS
Кут огляду горизонталі: 130°
Кількість мегапікселів: 2 Мп
Роздільна здатність екрана: 1920x1080
Підтримувані ОС: Android, iOS
Матеріал корпусу: Пластик
Робоча температура: Від -20 °C до + 50 °C
Робоча напруга: 5 В
Особливості: Власний мобільний додаток, слот для картки пам'яті
Діафрагма: F2.1
Ємність акумулятора: 5700 мАг
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE802.11b/g/n 2.4 ГГц
Внутрішнє сховище: Micro SD (до 32 ГБ) / USB-накопичувач / хмарне сховище
Вага: 273 г
Габарити: 52.7 x 122 x 102.6 мм
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати