IP камера Mi Home (Mijia) Dafang DF3 360° PTZ 1080P

Розумна камера Mi Home (Mijia) Dafang працює в системі Mi Home 5.5.25 і новіших версіях, при виборі в налаштуваннях регіону "Китай".

Розумна камера нового покоління

MiJia Dafang 360° камера, яка володіє широким набором топового функціоналу для забезпечення якісної зйомки усередині приміщення. PTZ камера вміє виявляти рухомі об'єкти в полі її видимості. З нею ви зможете контролювати вашу дитину, домашніх тварин і все що відбувається в кімнаті, де встановлений настільки функціональний девайс.

24 години на сторожі вашого будинку

Проста, надійна, зручна та доступна панорамна камера MiJia Dafang створена для того, щоб зробити ваше життя комфортнішим і безпечнішим. Вона знімає в Full HD якості (1920 x 1080) і оснащена нічним баченням і здатна фіксувати та освітлювати картинку на якій можна розгледіти навіть контури об'єкта зйомки. Світлодіоди, які світять в невидимому для людського ока діапазоні з довжиною хвилі 940 нМ допоможуть зробити запис на відстані до 10 метрів. Камера працює дуже тихо, тому не завадить вашому сну.

Двосторонній аудіозв'язок

Вбудований в камеру динамік вловлює звук на відстані 10 метрів, при цьому автоматично посилює його і передає записану інформацію на смартфон. Крім динаміка в камеру вбудований і мікрофон, що дозволяє власнику при необхідності, не тільки бачити, а й чути, і навіть спілкуватися за допомогою гаджета.

Збереження інформації на двох носіях інформації

Тильна сторона девайса оснащена універсальним роз'ємом USB, який призначений для установки змінних носіїв інформації та для безпосереднього кабельного підключення пристрою до жорсткого диска.

Розумна та надзвичайно легка

Футуристичний дизайн пристрою допомагає PTZ-камері непогано вписуватися в будь-який сучасний інтер'єр. Завдяки своєму компактному розміру і легкості (вага 249 г), пристрій можна встановити на стіл, стіну або навіть на штатив фотоапарата.

Контроль відбувається через смартфон

У смартфонів, що працюють на Android 4.0/iOS 8.0 (або новіших версіях), є можливість згорнути вікно відео до компактних розмірів і продовжити роботу на мобільному пристрої. Віддалений моніторинг можливий тільки при наявності хорошого сигналу Wi-Fi.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Найменування: IP камера MiJia Dafang 360° PTZ 1080P
Бренд: MiJia
Тип: IP-камера
Колір: Білий
Роздільна здатність: 1920 x 1080 (1080P)
Специфікація об'єктива: F2.3 апертура, ширококутний об'єктив 120°
Кут огляду: 360° (по горизонталі) і 93° (по вертикалі)
Діапазон дії ІК-датчика: До 10 м
Робоча температура: 0℃ ~ 40℃
Інфрачервоний датчик нічного бачення: 940 нм
Пам'ять: MicroSD Card, жорсткий диск
Аудіоканал: Вбудований мікрофон/динамік
Бездротова мережа: Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
Споживана потужність: DC 5V 2A
Сумісність: iOS9.0 або Android 4.4 і вище
Розмір: 127.5 x 60 x 60 мм
Вага: 249 г
Комплектація: Камера, адаптер живлення, USB-кабель, інструкція

Завантаження…