IP-камера відеоспостереження Xiaomi Xiaovv Outdoor Camera White (XVV-6620S-P1)

Дві антени для стабільного Wi-Fi з'єднання

Оскільки зовнішня камера зазвичай знаходяться далеко від Wi-Fi. Конструкція камери Xiaovv з двома антенами може забезпечити більш стабільне з'єднання, коли Wi-Fi роутер знаходиться далеко.

Водостійка конструкція

Камера Xiaovv має надійний водостійкі корпус, в тому числі з частковою захистом інтерфейсу живлення, тому вона здатна витримати навіть проливний дощ.

2 МП датчик зображення. Широкий кут огляду.

PTZ-камера Xiaovv (XVV-6620S-P1) використовує датчик зображення CMOS з 2 мільйонами пікселів, екран запису і моніторингу підтримує 1080P, діапазон ширококутного огляду становить 150°.

Метод установки також визначає контрольований кут цієї камери. Таким чином, горизонтальне регульована відстань цієї камери становить 270°, а вертикальний регульований кут — 90°.

Нічне бачення

Вулична PTZ-камера Xiaovv обладнана по колу 8 інфрачервоними світлодіодами для забезпечення нічного бачення, а відстань видимості в умовах недостатньої освітленості може досягати від 10 до 15 метрів.

Управління зі смартфона

Камера Xiaovv (XVV-6620S-P1) підтримує взаємодію через додаток Mijia. Перший крок у використанні всіх смарт-пристроїв — це підключити пристрій до інтернету та прив'язати його до Mijia APP.

Після того, як ви синхронізували камеру зі смартфоном, ви зможете здійснювати онлайн-моніторинг того, що відбувається у вашому дворі, регулювати кут зйомки, а також скористатися двостороннім голосовим зв'язком.

Підтримка карт пам'яті MicroSD до 128 ГБ

Після вставки карти пам'яті MicroSD (максимально — 128 ГБ) — ця камера збереже всі записи моніторингу на карту, які можна відтворити через додаток. Режим відтворення підтримує режим тимчасової шкали і режим установки подій.

Серед них режим установки подій буде автоматично записувати ключову інформацію відповідно до звуків і розпізнаванням осіб на основі розумної технології AI, що дозволить вам завжди бути в курсі подій та переглядати все, що зафіксувала камера.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: IP-камера відеоспостереження
Бренд: Xiaovv
Модель: XVV-6620S-P1
Споживана потужність: 12 В / 1 А
Кут огляду: 150°
Роздільна здатність: 1920 x 1080
Робоча температура: -10 °C ~ 50 °C
Кодування відео: H.265
Бездротове з'єднанняе: Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Функція зберігання: MicroSD-карта (максимальна підтримка 128 ГБ)
Система підтримки: Android 4.4 або iOS 9.0 і вище
Розмір: 165 х 140 х 165 мм
Вага: Близько 438 г