IP-камера Xiaomi IMILAB Home Security Camera 1080p (CMSXJ17A)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

IP-камера IMILAB Home Security Camera 1080P

 

Завжди під контролем

 

Завдяки сучасній камері IMILAB Home Security Camera 1080P ви зможете завжди перевірити обстановку в офісі чи магазині, вдома чи на роботі, на підприємстві чи будь-якому іншому місці. Для цього досить просто мати під рукою підключений до Інтернету смартфон. Разом з тим роздільна здатність 1080Р та спеціальні функції коригування спотворень дозволять записувати високоякісну картинку з природними кольорами.

Практичний дизайн

Пристрій відрізняється приємним дизайном, який добре впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Завдяки неймовірно компактним розмірам камера не створює дискомфорту, а кругле дно дозволяє легко розмістити її прямо на стіні за допомогою двосторонньої клейкої стрічки. При цьому поворотний корпус дозволяє вибрати потрібну точку огляду.

Сумісність із будь-якими пристроями

IMILAB Home Security Camera 1080P відмінно взаємодіє зі смартфонами та планшетами на базі Android та iOS. Одночасно до мережі можуть бути підключені чотири пристрої, що дозволить перевіряти безпеку потрібних місць, навіть перебуваючи далеко від них.

На варті будь-якої доби

Камера обладнана 6 ІЧ-лампами із довжиною хвилі до 850 нм. Це забезпечить дальність нічного відеоспостереження близько 10 метрів. Неможливо оминути і систему інтелектуального розпізнавання людської фігури, завдяки якій камера здатна автоматично кваліфікувати обстановку як надзвичайну.

Завжди на зв'язку

Розробники обладнали камеру вбудованим мікрофоном і динаміком, тому ви будь-якої миті можете поспілкуватися зі своєю родиною, колегами, друзями і навіть домашнім улюбленцем. Для цього досить просто відкрити програму MiHome і натиснути кнопку діалогу. Ідеальний варіант, щоб завжди бути на зв'язку.

Високі експлуатаційні якості

За допомогою мобільного додатка камеру можна легко синхронізувати з іншим домашнім обладнанням, що дозволить створити індивідуальний алгоритм користувача. Для зберігання даних IMILAB Home Security Camera 1080P використовує microCD та безкоштовне хмарне сховище.

Доставка/Оплата Відправлення замовлень, оформлених до 16.30 у будні дні, здійснюється щодня.
Бренд: IMILAB
Виробник IMILAB
Артикул CMSXJ17A