IP-Камера Xiaomi Smart Camera PTZ SE White

Камера відеоспостереження PTZ SE

У порівнянні з іншими попередниками, IP-камера відеоспостереження PTZ SE має значні поліпшення, такі як широкий кут огляду з більш високою якістю зображення, система інфрачервоного освітлення, для зйомки в нічний час, двосторонній зв'язок і різні способи зберігання інформація.

Компактний дизайн

IP-камера відеоспостереження PTZ SE має досить компактні розміри — всього 108 x 75 x 75 мм, тому користувачі можуть зручно встановлювати її в будь-якому положенні.

Крім того, PTZ-камера SE версії на цей раз також володіє дизайном із закругленими краями, тонкими лініями, високою естетичністю.

Висока якість зображення

IP-камера PTZ SE має роздільну здатність зйомки 1080P. Завдяки 2 МП деталі зображення і відео, зняті камерою, стають більш плавними та чіткими.

Кут лінзи 110° для гарної видимості

IP-камера PTZ SE використовує ширококутний об'єктив до 110° в поєднанні з можливістю повороту на 360° по горизонталі, тому користувачі можуть повністю переглядати всю кімнату за допомогою тільки однієї камери.

Крім того, якщо ви хочете повернути зображення на 180°, вам потрібно тільки контролювати поворот камери за допомогою мобільного додатку Mijia.

Крім того, IP-камера також оснащена штучним інтелектом, здатним точно захоплювати рух людей, і швидко відправляти повідомлення на смартфон власника.

Хороша видимість вночі

Що стосується нічного бачення, камера обладнана інфрачервоною системою 940 нм і діафрагмою об'єктива F2.1, для забезпечення якісної зйомки в умовах слабкої освітленості.

Підтримка підключення декількох пристроїв

IP-камера PTZ SE версії також може підключатися до різних типів пристроїв, таких як смартфони, планшети або смарт-телевізори.

Двосторонній зв'язок

IP-камера PTZ SE також підтримує двосторонній голосовий зв'язок, що дозволяє користувачам спілкуватися з родичами, які перебувають вдома. Крім того, камера також оснащена технологією кодування відео H.265, здатної заощадити 50% ємності сховища, при цьому забезпечуючи чітке та детальне зображення.

Крім того, камера відеоспостереження має 3 різних і гнучких способи зберігання: на карті пам'яті microSD (підтримує ємність до 32 ГБ), на пристроях NAS і хмарному сховищі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: IP-Камера
Бренд: Xiaomi
Модель: MJSXJ08CM
Робоча температура: -10 °C ~ 50 °C
Кут об'єктива: 110°
Апертура: F2.1
Роздільна здатність: 1920 x 1080
Вхід: 5В ⎓ 1А
Підтримка: Android 4.4 і iOS 9.0 та вище
Карта пам'яті: Micro SD Card Storage (підтримує до 32 ГБ)
Бездротове з'єднання: Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n 2.4 ГГц
Розмір: 108 х 75 х 75 мм
Вага: 225 г