Іригатор для ротової порожнини Xiaomi YMYM YF1

Щоденний догляд за ротовою порожниною

Іригатор YMYM YF1 працює як стоматологічний інструмент для щоденного чищення зубів. Він допоможе вам прибрати неприємний наліт, уникнути проблем із зубами, таких як: кровотеча з коренів, періодонтит і руйнування зубів.

Компактна конструкція

Іригатор для ротової порожнини YMYM YF1 досить компактний, всього 185 х 65 х 118 мм, має вагу 213 г, тому його можна завжди брати з собою. Крім того, завдяки «вигнутому» дизайну рукоятки ви легко зможете краще утримувати та контролювати роботу пристрою.

Високочастотне розпорошення

YMYM YF1 оснащений високочастотним потужним водоструминним насосом, має наконечник (0.6 мм в діаметрі), забезпечуючи високочастотне розпилення 1200 разів на хвилину. Це дозволяє ефективно видаляти залишки їжі та бактерій, які «чіпляються» за зуби і порожнину рота.

Крім того, іригатор поставляється з 2 насадками, щоб ви могли поперемінно користуватися ними.

З YMYM YF1 вам потрібно всього лише встановити режим, який відповідає вашому стану здоров'я зубів, і використовувати його кожен день, щоб допомогти усунути загальні проблеми з зубами.

Інтуїтивно зрозуміле управління

Іригатор YMYM YF1 обладнаний 3-рівневою кнопкою управління, кожен рівень якої відповідає різному тиску води.

Зокрема, стандартний режим підходить для щоденної гігієни порожнини рота. Легкий режим підходить для початківців користувачів і має чутливу порожнину рота. Нарешті, режим масажу допомагає масажувати ясна, зменшуючи кореневу кровотечу.

До 25 днів роботи без підзарядки

Батарея ємністю 1500 мАг повністю заряджається через USB протягом 5 годин, щоб забезпечити безперервну роботу протягом 25 днів (при використанні не більше 2 хвилин в день).

Крім того, іригатор YMYM YF1 має водонепроникний корпус, що відповідає стандарту IPX6 (захищений від короткочасного впливу бризок прісної води).

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Іригатор для ротової порожнини
Бренд: YMYM
Модель: YF1
Ємність: 120 мл
Номінальна напруга: 3.7 В
Вхідний параметр: 5 В ⎓ 0.5 A
Номінальна потужність: 3 Вт
Ємність акумулятора: 1500 мАг
Тривалість зарядки: 5 годин
Водонепроникність: IPX6 (захищений від короткочасного впливу бризок прісної води)
Розміри: 185 х 65 х 118 мм
Вага: 213 г
Колір: Білий