Кабель для навушників KZ AUX 3.5 мм PIN (ZSN/ZSN PRO/AS16/ZSN PRO-X/DQ6/ZAX/ZEX/EDS) з мікрофоном (Білий)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

 

Ключові переваги:
- Ергономічний дизайн для зручного носіння
- Роз'єм C Paragraph 2Pin
- Природне звучання
- Позолочені конектори
- Безкиснева мідь зі срібним напиленням

Компанія Knowledge Zenith пропонує відмінний кабель для навушників, якщо раптом вам знадобилася його заміна. KZ AUX 3.5MM з мікрофоном – універсальний аудіо кабель для підключення навушників KZ до різних аудіопристроїв, включаючи смартфони, планшети, ноутбуки та інші пристрої з аудіовиходом 3,5 мм.

Дизайн
Кабель Knowledge Zenith виготовляється з високоякісного матеріалу та має багатофункціональний дизайн. Він може служити для підключення навушників та використовуватися як мікрофонний кабель для запису звуку. Знімний кабель для навушників з роз'ємом 3.5mm Mini-Jack з одного боку та 2 pin 0.75mm з іншого боку для підключення навушників KZ моделей ZSN, ZSN PRO, ZS10 PRO, AS16, AS12, ZSX, ZSN PRO X, ZAX. ASF, ASX, DQ6, AST. ZAS, EDX PRO, ZEX, ZEX PRO, EDS та інших. Примітка: кабель підходить для KZ ZS10 PRO, але не підходить для KZ ZS10.

Функціональність
Кабель для навушників KZ AUX має інноваційний дизайн з м'якою щільною силіконовою обплетенням, яка забезпечує велику міцність та стійкість до порізів та розривів. Довжина кабелю становить 1,2 метра, а щільні з'єднання та позолочені аудіороз'єми забезпечать надійність підключення. У цій моделі ви отримаєте срібний кабель найвищої якості з безкисневої міді, що забезпечує передачу сигналу з мінімальними втратами та звук високої чистоти. Кабель додає деталей середнім та низьким частотам, робить звук чіткішим.

Особливості
Срібна структура кабелю не тільки покращує звукові характеристики, але також має антиокислювальні властивості, щоб кабель довго не змінював своїх якостей. Такий підхід дозволяє отримати прозорість і автентичність звукового поля, а також досягти виразного та природного вокалу.

Підсумок
Кабель для навушників KZ AUX 3.5 mm з мікрофоном дозволить Вам отримати приємніше звучання під час прослуховування музики або перегляду фільмів за допомогою навушників. Довгий провід на 1,2 метра дає достатньо свободи руху. Вбудований мікрофон дозволить вам використовувати навушники для розмов у Zoom, додатках або месенджерах. Крім того, використовується мідний провідник для підтримки високоякісного звуку та відмінної чіткості. Надійний позолочений конектор дозволяє впевнено використовувати кабель KZ тривалий час.

Колір Білий
Бренд: KZ
Матеріал Силікон
Додатково Конектор 0.75 мм (2-пін) C PIN, 3.5-мм L-подібний штекер, гарнітурний блок з мікрофоном.
Тип Кабелі
Вага 13 ± 2 g
Довжина 120 см
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати