Кабель магнітний Xiaomi WSKEN Magnetic Charging Cable USB/Type-C, Micro-USB 1.2m Black

Кабель WSKEN відрізняється винятковою міцністю, гнучкою конструкцією і особливо зручною магнітною структурою з використанням магніту з неодимом, залізом, бором.

Підтримка стабільного зарядного струму

Магнітний зарядний кабель WSKEN (Micro USB, Type-C) здатний забезпечити стабільний зарядний струм і швидку зарядку різних девайсів.

Крім функції зарядки, користувачі можуть гнучко використовувати його в якості кабелю для передачі даних.

Гнучка магнітна конструкція

Кабель відрізняється магнітної конструкцією між зарядної головкою та зарядним кабелем з сильною скріплюючою здатністю.

Це допомагає користувачам звести до мінімуму кількість підключень і відключень кабелю на пристрої, уникаючи пошкодження порту зарядки.

Крім того, 2 стандартні варіанти кабелю WSKEN довжиною 1.2 м / 2 м, також забезпечують більшу гнучкість в процесі зарядки.

Індикація

Світлодіодний індикатор стану зарядки також вбудований прямо в верхню частину кабелю, щоб допомогти користувачам легко відстежувати процес зарядки.

Крім того, завдяки індикації вам не потрібно включати світло в темряві, щоб шукати кабель для передачі даних і смартфон вночі. Це клопітно та турбує вашу сім'ю. Ви можете знайти його з першого погляду.

Матеріали високої якості

Усередині магнітного зарядного кабелю WSKEN знаходиться сердечник з чистої міді для стабільної, швидкої та виключно безпечної передачі струму.

Крім того, захист сердечника з мідного дроту являє собою міцну плетену нейлонову тканину, а конструкція кабелю круглої форми допомагає обмежити розрив і сплутування кабелю.

Кабельний штекер виготовлений з алюмінієвого сплаву, для підвищення точності, естетики та довговічності пристрою.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Кабель магнітний
Бренд: Wsken
Інтерфейс: USB/Type-C, Micro-USB
Довжина: 1.2 м
Матеріали: Алюмінієвий сплав, термоеластопласт, нейлон