Кабель Xiaomi Mi USB - Type-C / MicroUSB 30 cm White (SJX01ZM)

Mi USB - Type-C / Micro USB - надміцний метровий кабель з застосування надійних зносостійких матеріалів, який забезпечить максимальну зручність зберігання, ефективну передачу даних і ефективну зарядку багатьох девайсів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Внутрішня проводка кабелю складається з 28 частин мідного дроту з олов'яним покриттям товщиною 0.1 мм і посиленого нейлоном з щільність 250D, що підвищує надійність виробу.

Кабель Mi USB - Type-C / Micro USB крупным планом

Кабель виготовлений із застосуванням екологічно чистого матеріалу ТРЕ (термопластичний еластомер), що забезпечує міцність та гнучкість виробу. Завдяки застосуванню алюмінієвої фольги, внутрішня проводка кабелю ізольована від впливу зовнішніх електромагнітних перешкод.

Кабель Mi USB - Type-C / Micro USB структура кабеля

Універсальний кабель забезпечить швидку і що дуже важливо - надійну синхронізацію з вашими девайсами. 100 сантиметрової довжини кабелю буде достатньо, щоб легко та комфортно заряджати гаджети навіть від USB-портів розміщених на задній стороні системного блоку.

Кабель Mi USB - Type-C / Micro USB зарядка декількох пристроїв

Просто підключіть USB до будь-якого USB-порту, підберіть правильний роз'єм для ваших пристроїв, щоб почати зарядку і синхронізацію даних.

Кабель Mi USB - Type-C / Micro USB і різні девайси

Тип інтерфейсу: USB - Type-C / Micro USB
Бренд: Mi
Довжина, см: 30
Струм: До 2.4A
Колір: Білий