Кабель Xiaomi STAR 3-Way Data cable Lightening/Type-C/Micro USB White 100 cm

Три в одному

Інноваційний кабель STAR - прекрасне рішення для тих, хто користується кількома пристроями (планшетами, смартфонами, годинами, камерами і т.ін.) під управлінням абсолютно різних операційних систем. Всього один кабель для підключення відразу 3-х пристроїв - справді революційне рішення.

Надійне з'єднання

Універсальний аксесуар STAR забезпечить швидку і що дуже важливо - надійну синхронізацію з вашими девайсами. 100 сантиметрової довжини кабелю буде досить, щоб легко та комфортно заряджати гаджети навіть від USB-портів розміщених на задній стороні системного блоку.

Відповідність високим стандартам

Наявність спеціального Lightning-роз'єму, який за допомогою вбудованого чіпа, визначає підключення пристроїв iPhone, iPod, iPad і дозволяє заряджати дані девайси, а також передавати необхідні файли: фото, відео і т.ін. Крім того, кабель відповідає досить солідному переліку вимог та стандартів (MFI), якими повинні володіти аксесуари виробленими іншими компаніями для гаджетів бренду Apple.

Ефективна передача даних

Кабель STAR має досить значні характеристики зносостійкості та міцності. Високоякісний лужний мідний сердечник в поєднанні з екрануючою опліткою з металу, позолочені роз'єми та гнучка обмотка і гнучка обмотка з термопластичного еластомеру (TPE) - підкреслюють якісні характеристики ергономічного аксесуара.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Найменування: Кабель STAR 3-Way Data cable Lightening/Type-C/Micro USB White 100 cm
Бренд: STAR
Модель: SK3001
Тип інтерфейсу: Lightening/Type-C/Micro USB
Довжина кабелю: 100 см
Товщина: 37 мм / 0.08 мм
Струм: 5В / 2.4 А
Зовнішній матеріал кабелю: Термопластичний еластомер (ТРЕ)
Колір: Білий