Кабель з дисплеєм Xiaomi WSKEN USB-Type-C 1.2m Black

Захистіть смартфон від перезарядки

Кабель передачі даних WSKEN виготовлений з термоеластопласту. За допомогою кнопки на задній панелі, ви можете вручну встановити час зарядки від 1 до 10 годин, щоб запобігти перезарядки смартфона, яка викликає проблему прискореного старіння акумулятора.

Моніторинг струму і напруги в реальному часі

Після підключення інтерфейсу USB напруга і час зарядки в режимі реального часу будуть відображатися з інтервалом в 3 секунди.

Після підключення інтерфейсу Type-C до смартфону додатково буде відображатися ток в реальному часі, щоб вчасно виявити аномальні проблеми в джерелі живлення і обладнанні, щоб захистити заряджаємий девайс від пошкоджень.

Одночасна зарядка та передача даних

З кабелем WSKEN USB-Type-C ви можете заряджати смартфон, і в той же час передавати дані. Для цього використовується стандартний інтерфейс USB2.0, максимальна швидкість передачі може досягати 480 Мбіт/с, що економить ваш час.

Потовщений сердечник з чистої міді

У кабелі WSKEN USB-Type-C використовується високоякісний потовщений сердечник з чистої міді.

Примітка

  1. При підключенні до USB-самоперевірки напруга, струм і час відображаються з циклом в 3 секунди, а система за замовчуванням відключена на 5 годин.
  2. Коли навантаження не підключена, дисплей за замовчуванням переходить в стан очікування через 30 секунд. Коли навантаження підключене, дисплей автоматично виходить зі сплячого режиму.

Інструкція із застосування

  1. Натисніть кнопку, щоб додати одну годину.
  2. Двічі натисніть кнопку, щоб відняти одну годину.
  3. Повторіть дію після відключення або збою живлення.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Кабель з дисплеєм
Бренд: Wsken
Матеріал: Термоеластопласт
Інтерфейс: USB-Type-C
Максимальна швидкість передачі даних: До 480 Мбіт/с
Довжина: 1.2 м
Колір: Чорний