Калькулятор Xiaomi MiiiW Mini MWSC01 White

Максимально продуманий калькулятор для зручності розрахунку фінансових показників

Кишеньковий калькулятор MiiiW Mini MWSC01 - незамінний пристрій для тих, хто працює з числами. Крім надання найбільш точних результатів, він має приємний білосніжний дизайн, зручні кнопки для швидкого та якісного розрахунку важливих бухгалтерських і фінансових показників.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Компактні габарити

Калькулятор MiiiW Mini називається так неспроста. Адже він має досить компактні габарити (140 x 87 x 20 мм), які дозволяють йому з легкістю розміститись в сумці або рюкзаку. Він ідеально підходить для різних сфер діяльності: бухгалтерський облік, банківська справа, фінанси тощо. Якщо ви працюєте з цифрами, регулярно розраховуєте важливі фінансові показники, він просто вам необхідний.

Калькулятор MiiiW Mini MWSC01 White крупним планом

Білосніжний калькулятор з ABS пластику

Виготовлений калькулятор з міцного ABS пластику і важить всього 76 грам. Округлені краї калькулятора і його білосніжне забарвлення - надають пристрою особливий естетичний ефект, що дозволяє йому вписатися в будь-який офісний інтер'єр.

Калькулятор MiiiW Mini MWSC01 White на столі

Антиковзаюча поверхня

Основа виробу обладнана м'якою та еластичною силіконовою прокладкою, завдяки якій він не буде ковзати по поверхні та створювати незручності при обчислювальних операціях.

Калькулятор MiiiW Mini MWSC01 White в руці користувача

Вигравірувані написи

Серед інших кнопок калькулятора особливо виділяється кнопка ON / AC, яка отримала приємне зелене забарвлення. Всього калькулятор оснащений 23 кнопками, написи на яких - результат лазерного гравірування. За рахунок лазерного гравірування, написи не будуть стиратися або тьмяніти, їх видно досить чітко, тому користуватися таким калькулятором буде набагато приємніше.

Калькулятор MiiiW Mini MWSC01 White кут нахилу

Все в ньому продумано до дрібниць: плавне натискання кнопок (причому звук від натискання пом'якшується) і швидкість відгуку на висоті.

Калькулятор MiiiW Mini MWSC01 White в сумці

Зручний кут нахилу

Крім того, кут нахилу калькулятора 6º, також допомагає працювати більш комфортно, зменшуючи стомлюваність рук при тривалих розрахунках.

Калькулятор MiiiW Mini MWSC01 White різні елементи

Проста заміна елемента живлення

Конструкція акумуляторного відсіку калькулятора MiiiW Mini MWSC01 досить проста в управлінні. Щоб замінити елемент живлення, досить просто злегка зрушити кришку вправо та потягнути кришку на себе. В якості елемента живлення використовується одна лужна батарейка (купується окремо).

Калькулятор MiiiW Mini MWSC01 White задня кришка

ЖК-дисплей

12 великих чисел

Рідкокристалічний світлодіодний екран дозволяє відображати до 12 цифр великим шрифтом, добре помітним завдяки налагодженій контрастності.

Калькулятор MiiiW Mini MWSC01 White дисплей

Тип: Калькулятор
Бренд: MiiiW
Модель: MWSC01
Матеріал: Алюмінієвий сплав / ABS пластик
Розмір: 140 х 87 х 20 мм
Вага: 86 г
Колір: Білий