Капсули для прання білизни Xiaomi Xiao 60 шт

Капсули для прання білизни - унікальне рішення, яке представляє собою 3-в-1: концентрований миючий засіб, пом'якшувач води і кондиціонер для білизни.

Прання білих і кольорових тканин

Капсули містять компоненти, що забезпечують ефективне прання як білої, так і кольорової білизни (при роздільному пранні). Катіонні активні компоненти захищають пофарбовані тканини від вимивання з них барвника, щоб зменшити втрату кольору тканиною. Кондиціонер і PEG-200 зберігають тканину ніжною і приємною на дотик.

Машинне та ручне прання

Капсули підходять не тільки для прання в автоматичній пральній машині, але і для ручного прання. Однією капсули вистачить на прання 8-10 предметів одягу. Використовуйте їх в подорожі!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Капсули для прання білизни Xiao

Зручність використання

Капсули для прання білизни Xiao виконані у формі огранованих коштовних каменів бірюзи. Гель для прання знаходиться у водорозчинній ПВА (полівінілацетатній) упаковці капсули, яка при попаданні в пральну машину звільняє активні компоненти миючого засобу і кондиціонера для білизни. Капсули максимально спрощують процес прання - досить кинути одну на дно барабана пральної машини, завантажити білизну і можна приступати до прання.

Xiao-gel-capsula-for-washing

5 г = 30 г?

Одна капсула замінює 30 грамів порошку

Тепер можна не турбуватися про розрахунок необхідної кількості порошку, адже необхідну кількість миючого засобу вже дозовано в капсулі. Одна капсула, масою 5 г, завдяки посиленій миючій здатності концентрованного гелю, відпирає як 30 г звичайного прального порошку. Перебуваючи безпосередньо в барабані пральної машини, капсула швидко розчиняється і відразу ж починає діяти. Прання почнеться вже при 30ºС , адже розчинна оболонка капсули пом'якшує воду.

Xiao-gel-capsula-for-washing

Для білої і кольорової білизни

Капсули перуть різні типи білизни

Капсули містять компоненти, що забезпечують ефективне прання як білої, так і кольорової білизни (при роздільному пранні). Катіонні активні компоненти захищають пофарбовані тканини від вимивання з них барвника, щоб зменшити втрату кольору тканиною. Крім активних миючих засобів, гель містить кондиціонер і PEG-200, який забезпечує гнучкість і м'якість волокон, зберігаючи тканину ніжною і приємною на дотик. А захист від виникнення статичної електрики допоможе уникнути електризації тканини в зимовий період.

Xiao-gel-capsula-for-washing

Машинне та ручне прання

Капсули підходять для всіх типів прання

Капсули для прання білизни Xiao підходять не тільки для прання в автоматичній пральній машині, але і для ручного прання. Для цього потрібно одну капсулу розчинити протягом хвилини в тазу, а потім покласти в нього білизну. Однієї капсули вистачить на прання 8-10 предметів одягу. Нейтральні по кислотності миючі компоненти не пошкоджують шкіру рук. Такі капсули будуть дуже корисні в подорож, адже вони практично не займають місця, але можуть дуже стати в нагоді, якщо виникла необхідність освіжити свої речі.

Xiao-gel-capsula-for-washing

Аромати квітів і трав

Ненав'язливий аромат додає білизні свіжість

Капсули мають дуже приємний ненав'язливий аромат півоній, жасмину і лілій, а також ягід чорної смородини і персика. Такий набір надає білизні свіжий і приємний запах, але не викликає роздратування у алергіків. Присутність в капсулі кондиціонера дозволяє закріпити запах на білизні на довгий час.

Xiao-gel-capsula-for-washing

Екологічна безпека

Гель для прання не містить фосфатів

Склад капсули для прання підібраний таким чином, щоб наносити найменшу шкоду навколишньому середовищу - вона не містить фосфатів, відбілювачів і агресивних компонентів. Але при цьому прання за допомогою капсул дозволяє уникнути застосування відбілювача, оскільки активні компоненти гелю м'яко справляються з відбілюванням світлих і білих тканин.

Xiao-gel-capsula-for-washing

Xiao-gel-capsula-for-washing

Тип: Гель-капсули для прання білої та кольорової білизни
Бренд: Xiao
Кількість: 60 штук
Маса капсули: 5 г
Маса упаковки: 300 г
Застосування: Підходить для тканин з бавовни, конопель, шовку, вовни, кашеміру, пуху, штучних волокон
Делікатне прання: Підходить для дитячого одягу і нижньої білизни
Заходи безпеки: Берегти від дітей, уникати дотику мокрими руками