Караоке-мікрофон Xiaomi YHEMI Karaoke Microphone 2 White (YMMKF005)

  • 24 місяця

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Xiaomi YHEMI Karaoke Microphone 2 - знахідка для любителів домашнього караоке. З цим пристроєм ви можете легко організувати дозвілля з виконання улюблених пісень у себе вдома. Легкий мікрофон, просте кнопкове керування, бездротовий інтерфейс. Модель підтримує 10 звукових ефектів, а також завдяки смарт-чипу нейтралізує шуми, передаючи чистий звук. Також є можливість вмикати та вимикати бек-вокал.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Концерт у домашніх умовах

Xiaomi YHEMI Karaoke Microphone 2 - караоке-мікрофон для любителів вокалу. Легкий і зручний гаджет, якість звуку і просте керування - пристрій об'єднав усе, щоб можна було насолодитися караоке вдома.

Xiaomi YHEMI Karaoke Microphone 2 використання в парі

Якісна передача звуку

Мікрофон забезпечує чисту передачу звуку без перешкод. Вбудований DSP чіп оптимізує вокал, нейтралізуючі шуми. Доступно також 10 звукових ефектів, які додадуть вашому виконанню креативності - наприклад ефект мультфільму або звук монстра.

Xiaomi YHEMI Karaoke Microphone 2 оптимізація вокалу

Просте кнопкове керування

У мікрофоні є можливість вимкнення та увімкнення бек-вокалу. Є також кнопка ввімкнення зі світловим індикатором і кнопки перемикання між режимами. Можливо синхронізувати між собою два мікрофони для виконання дуетом.

Xiaomi YHEMI Karaoke Microphone 2 використання

Варіації підключення

У мікрофоні є три інтерфейси для підключення: роз'єм для навушників, роз'єм для запису і Type-С для зарядки. Для підключення до інших пристроїв мікрофон використовує Bluetooth. Під час увімкнення автоматично відбувається синхронізація з пристроєм, який було підключено раніше. Працює мікрофон від вбудованого акумулятора. Коли рівень заряду нижче 20%, спеціальний світловий індикатор сповістить про необхідність заряджання.

Xiaomi YHEMI Karaoke Microphone 2 вигляд

Тип:

Караоке-мікрофон

Бренд: YMi
Модель:

YMMKF005

Версія Bluetooth:

5.0

Тип акумулятора:

3,7 В 1500 мАг

Потужність:

5W

Номінальний вхід:

5 В=1 А

Інтерфейс зарядки:

Type-C

Розмір:

86x86x218 мм

Вага:

261 г

Колір:

Білий/Чорний

Комплектація:

Мікрофон, кабель для зарядки, кабель для запису, інструкція.