Кишенькова парасолька Pinluo Black-White

Стриманий дизайн парасольки робить її прекрасним і стильним аксесуаром як для чоловіків, так і для жінок. Він надійно захистить від осіннього дощу і палючого літнього сонця. При цьому невеликі розміри і дуже мала вага дозволяють носити парасольку навіть у задній кишені штанів.

Захист від дощу і сонця

Ультралегка і дуже якісна водонепроникна тканина, з якої виготовлено парасольку, має високу щільність (210Т), що дозволяє ефективно захищати вас від дощової води. А спекотним літом парасолька на 97.1% "відбиває" УФ-променів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Кишенькова парасолька Pinluo Black-White

Стриманий дизайн парасольки робить її прекрасним і стильним аксесуаром як для чоловіків, так і для жінок. Він надійно захистить від осіннього дощу і палючого літнього сонця. При цьому невеликі розміри і дуже мала вага дозволяють носити парасольку навіть у задній кишені штанів.

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

Кишенькові розміри

Беріть парасольку завжди з собою

Неосопримым перевагою цього парасольки є дуже маленький розмір і маса. Його довжина в складеному стані всього 16 см, що порівнянно з розміром iPhone 6 Plus, а маса - всього 184 грами, що на 8 грамів менше, ніж у iPhone 6 Plus. Плоский дизайн і плоска ручка парасольки роблять його практично непомітним в сумці або навіть в кишені одягу.

xiaomi-pinlo-umbrella-pocket-black

Захист від дощу

Ні краплі води під тентом

Ультралегка і дуже якісна водонепроникна тканина, із якої виготовлена парасолька, має високу щільність (210Т), що дозволяє ефективно захищати вас від дощової води. Після сильного дощу вам достатньо просто злегка струсити парасолю, щоб звільнити її від дощової води.

xiaomi-pinlo-umbrella-pocket-black

Краще, ніж сонцезахисний крем

Парасолька захистить вас від ультрафіолетових променів

Тент парасольки має покриття UVoutex FABRICS, яке володіє високою стійкістю, міцністю, прозорістю, чудовою теплоізоляцією і надійним рівнем захисту від УФ-випромінювання. Жарким літом парасолька на 97.1% "відбиває" УФ-промені.

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

Легка і міцна

Парасолька протистоїть вітру і фізичним навантаженням

Спиці і ручка парасольки виконані з дуже легких і високоякісних матеріалів - алюмінію і скловолокна, які забезпечують надійність конструкції і не піддаються корозії. Завдяки цьому парасолька на довгий час залишиться вашим надійним захисником від дощу, вітру і сонця.

xiaomi-pinlo-umbrella-brown

xiaomi-pinlo-umbrella-pocket-black

xiaomi-pinlo-umbrella-pocket-black

xiaomi-pinlo-umbrella-pocket-black

xiaomi-pinlo-umbrella-pocket-black-white

xiaomi-pinlo-umbrella-pocket-black

Назва: Парасолька Pinluo PLSKS07XM
Бренд: Pinlo
Матеріал: Алюміній, поліефірне волокно, скловолокно
Розміри в складеному вигляді: 16х4.8х2.8 см
Розміри в розкладеному вигляді: 92х51 см
Колір: Чорний з білим орнаментом