Карта пам’яті Xiaomi Apacer MicroSDHC 4Гб (Class 4) AP4GMCSH4-RA

  • 4 Гб
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Карти пам'яті Apacer MicroSDHC 4Гб це кращий вибір для тих, хто хоче поєднання великої місткості, високої якості і надійності від портативного сховища даних. Виняткова сумісність і відмінна економічність дозволять вам легко зберігати дані і ділитися ними і своєю радістю!

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Карти пам'яті Apacer SDHC Class 4 це кращий вибір для тих, хто хоче поєднання великої місткості, високої якості і надійності від портативного сховища даних. Виняткова сумісність і відмінна економічність дозволять вам легко зберігати дані і ділитися ними і своєю радістю!

Карта пам'яті Apacer MicroSDHC 4Гб (Class 4) AP4GMCSH4-RA була спеціально розроблені компанією Apacer для професійних і напівпрофесійних цифрових фотокамер, високий дозвіл яких вимагає використання швидкодіючих карт пам'яті. Карта пам'яті в повній мірі відповідають можливостям новітніх фотоапаратів з високим дозволом, що створюють графічні файли розміром в декілька мегабайт і незамінні при використанні режиму «серійна зйомка», вимагає високої швидкості запису зображення.

Робіть професійні знімки, використовуючи надійні карти пам'яті Apacer MicroSDHC 4Гб (Class 4) AP4GMCSH4-RA, які забезпечують приголомшливу швидкість передачі даних. Новий контролер, забезпечує приголомшливу швидкість передачі даних і неймовірну надійність, навіть в екстремально жарких або морозних умовах. Швидкодія карт пам'яті достатньо не тільки для запису цифрових фотографій, але і для запису відеозображення з DVD якістю в режимі реального часу.

Cтандарт пам'яті: microSDHC
Бренд: Apacer
Клас (для SD, microSD): Class 4
Об'єм пам'яті: 4 Гб
Швидкість запису: 4 Мб/с
Швидкість читання: 4 Мб/с
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний
Розміри: 32,0х24,0x2,1 мм