Карта пам'яті Xiaomi Samsung MicroSD 64GB class10 EVO PLUS UHS-I (MB-MC64GA/RU)

  • 64 Гб
  • 12 місяців

Доставка

Звичайна ціна

Подобається робити професійні знімки? Тоді SAMSUNG MicroSD 64GB class10 EVO PLUS UHS-I - це те, що вам потрібно. Висока якість виконання, надійність, а також досить висока швидкість передачі інформації - характеристики властиві кращим картам пам'яті, однією з яких є і дана модель.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Швидка робота SAMSUNG MicroSD PLUS UHS-I 10-класу EVO-серії - забезпечить швидкісний запис вражаючих фотографій та відео.

Запис/відтворення відео в форматі 4K UHD без збоїв або гальмувань забезпечується завдяки досить високій швидкості запису/читання до 60 млн байт/сек і 100 млн байт/сек відповідно. Об`єму пам'яті в 64 ГБ достатньо, щоб звільнитися від думок, що на вашому пристрої недостатньо місця для фіксації по істині важливих і пам'ятних моментів.

Карта EVO Plus захищена чотирма типами захисту: вона здатна витримувати незначне перебування у воді (IPX7), працювати при екстремальних температурних коливаннях (приблизно від -25 ° C до 85 ° C), знаходитися в рентгенівських апаратах аеропортів (до 50 рентген) і витримувати вплив електро-магнітних хвиль.

* Зазначені в описі параметри можуть відрізнятися від фактичних при повсякденному використанні. Карта пам'яті не призначена для застосування в відеореєстраторах або системах відеоспостереження).

Тип: MicroSDHC
Бренд: Samsung
Об'єм вбудованої пам'яті: 64 ГБ
Клас: 10
Швидкість читання: До 100 МБ/сек
Швидкість запису: До 60 МБ/сек (*UHS-1)
Розмір: 15 x 11 x 1 мм
Напруга: 2.7~3.6 В
Робоча температура: Від - 40℃ до + 85℃
Сумісність: FCC, CE, VCCI, NATA
Надійність: До 10 000 циклів