Каструля для Mi Home (Mijia) Cooker

  • Білий

Доставка

Звичайна ціна

Каструля Mini Cooper виконана з високоякісної нержавіючої сталі, покритої емаллю, яка забезпечує максимально швидкий і рівномірний нагрів при готуванні на індукційних плитах. Каструля виконана в мінімалістичному стилі, не має зайвих деталей, але при цьому відрізняється максимальною функціональністю.

Прекрасна високоякісна емаль, безпечне покриття і ідеальна для приготування їжі конструкція зроблять цю каструлю улюбленим посудом і прикрасою кухні.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Каструля for MiJia Cooker

Каструля MiJia Плита виконана з високоякісної нержавіючої сталі, покритої емаллю, яка забезпечує максимально швидкий і рівномірний нагрів при готуванні на індукційних плитах. Каструля виконана в мінімалістичному стилі, не має зайвих деталей, але при цьому відрізняється максимальною функціональністю.

pot-MiJia-Cooker

Фантастичний дизайн

Каструля виконана в мінімалістичному стилі

Вже пройшли ті часи, коли посуд прикрашали квіточками і вензелями - зараз цінується простота і зручність. Саме тому каструля для індукційної плити MiJia Cooker має прості чіткі форми і мінімалістичний дизайн. Біле емелеве фарбування відтіняють чорні силіконові ручки, які захистять вашу шкіру від опіків, плоский дизайн "літаючої тарілки", що дозволяє нагрівати вміст за мінімальний час - все це створено для вашої зручності.

pot-MiJia-Cooker

Максимальний нагрів

Каструля призначена для різних типів плит

Індукційні плити забезпечують максимально швидкий нагрів посуду та його вмісту, оскільки вони нагрівають саме металеве дно каструлі, не витрачаючи час і енергію на розігрів самої плити. Для того, щоб їжа нагрівалася максимально швидко, каструля має невелику висоту, але максимально велику площу зіткнення дна і плити.

pot-MiJia-Cooker

На дні каструлі знаходиться кілька шарів спеціальної магнітної сталі декількох сортів - один матеріал забезпечує швидкий нагрів, а інший - максимальне розподіл тепла по всій площі каструлі. Каструля також підходить для використання на інших типах плит.

pot-MiJia-Cooker

Антипригарне покриття

Забудьте про складне миття

Для того, щоб сучасна каструля MiJia Cooker не додавала зайвих клопотів, внутрішня її поверхня покрита сучасним антипригарним покриттям, яке відрізняється підвищеною відразливою здатністю і міцністю. Завдяки цьому навіть дуже гаряча їжа не прилипає до неї, а сама поверхня стійка до механічних пошкоджень. 

pot-MiJia-Cooker

Небитка кришка

Повна безпека

Кришка каструлі створена з скла, яке забезпечує хороший візуальний контроль за приготуванням страви. Скло для каструлі проходить через складний технологічний процес, завдяки чому воно набуває стійкість до падінь і ударів. На кришці передбачено отвір для виходу пари, а також сталева, покрита гумоподібним силіконом ручка, яка захищає руки від опіків. 

pot-MiJia-Cooker

pot-MiJia-Cooker

Назва: Каструля для MiJia Cooker GJT02CM
Бренд: MiJia
Матеріал: Эмальована нержавіюча сталь
Тип плити: Індукційна, електрична
Діаметр: 26 см
Обсяг: 4 л
Маса: 2 кг
Колір: Білий