Пароварка Xiaomi Yi wu yi shi Jane stainless steel

Доставка

Звичайна ціна

Приготована на пару їжа зберігає набагато більше корисних властивостей, вітамінів і мікроелементів, ніж їжа, приготована традиційними методами.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Пароварка Yi Wu Yi Shi Jane stainless steel

Здорова їжа і правильне харчування не повинно бути складним. Саме тому приготування основного блюда в каструлі, а також додаткових страв на пару займе у вас стільки ж часу, скільки і приготування однієї страви. Приготована на пару їжа зберігає набагато більше корисних властивостей, вітамінів і мікроелементів, ніж їжа, приготована традиційними методами.

Пароварка являє собою спеціальну каструлю, куди вставляється інша каструля з перфорованим дном. Саме завдяки перфорації пар від нижньої ємності піднімається вгору і допомагає приготувати різні страви - овочі, котлети або морепродукти.

xiaomi-Yi-Wu-Yi-Shi-Jane-stainless-steel-steam-pan

Багатошарова структура матеріалу

Краще нагрівання і безпека приготованої їжі

Дно посуду складається з 3 шарів і допомагає найкращим чином розподілити тепло по всій площині посуду. Нижній шар, який контактує з плитою, створений з нержавіючої сталі марки 430, яка володіє дуже хорошою теплопровідністю, механічною міцністю.

Середній шар складається з алюмінію, який забезпечує максимальний розподіл тепла по всій площі дна посуду.

Внутрішній шар, як і весь посуд, виготовлений з низьковуглецевої нержавіючої сталі марки 304, яка відрізняється стійкістю до кислот і лугів, а також нагрівання.

xiaomi-yiwu-yishi-pans

Дивно легке миття

Сталь легко піддається миттю

Сталь, з якої зроблена пароварка, дозволяє з дивовижною легкістю очистити поверхню від жиру і приготованих страв. При цьому матова поверхня сталі стійка до пригорання і скупченню на ній сторонніх частинок.

страху-pan xiaomi

Назва: Пароварка Yi Wu Yi Shi Jane stainless steel
Бренд: Yi wu yi shi
Розмір: 8.2х27.8 см
Об'єм: 3.5 л
Маса: 0.66 кг
Матеріал: Нержавіюча сталь 304
Ручки: Сталеві, на заклепках
Кришка: Скло + сталь
Комплектація: Пароварка, кришка