Кавомашина Xiaomi SCISHARE Smart Coffee Machine S1102 White

3 види ароматного кавового напою

За допомогою даної кавомашини, ви зможете приготувати каву на свій смак. Інтуїтивно зрозуміле "меню" пристрою дозволяє вибрати не тільки потрібний вам об`єм (від 0 до 200 мл) кавового напою, але і його міцність.

Керуючи за допомогою одного "коліщатка", ви зможете без клопоту приготувати свій улюблений кавовий напій: еспресо, американо або латте (буде потрібно капсула з кавою і молоко), а розумний інтерфейс на смартфоні, дозволить налаштувати смайлики та безліч інших опцій (в тому числі температуру напою від 40 ℃ до 100 ℃).

Унікальна технологія подачі рідини

Scishare S1102 оснащений конструкцією з 3-х водних шляхів. Кава, молоко та окріп під високим тиском надходять по окремим протоках кавоварки, що дозволяє зберегти смак і аромат справжньої кави.

Мультисумісність з багатьма марками капсул

Ви звикли пити певні сорти кави рано вранці? Або Ви ще шукаєте найбільш відповідну за смаком каву? З Scishare Coffee Machine, Ви не будете прив'язані до певних капсульних видів або виробників. Тепер Ви зможете скуштувати різноманітні види капсульної кави та підібрати найбільш оптимальні смаки.

Насолоджуйтесь витонченим смаком якісної кави

Виробник Scishare зовсім не випадковим чином зупинився саме на капсульному методі приготування кави. Оскільки герметично упаковані капсули з кавою, дозволяють зберегти філігранний смак і витончений аромат кавовового напою.

Зернова кава, як правило, зберігає первозданний аромат протягом 2-х тижнів, капсульна кава - більше 500 днів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Найменуванняе: Кавомашина Scishare Coffee Machine White
Бренд: SCISHARE
Тип: Кавомашина/кавоварка
Модель: S1102
Матеріал: Пластик
Номинальна частота: 50 Гц
Номінальна потужність: 1600 Вт
Номінальна напруга: 220-240 В ~
Тиск в насосі: 19 бар
Ємність водяного бака: 580 мл
Довжина шнура живлення: Близько 0.8 м
Колір: Білий
Додатково: Всі перераховані вище інформаційні дані були отримані при лабараторних дослідженнях, при фактичному використанні - показники можуть відрізнятися.
Вага: 3.2 кг
Розмір: