Килимок для ванної кімнати Xiaomi LikesMe Bathroom mat cloud-shaped Gray 390*539 мм

  • Сірий
  • 14 днів

Доставка

Звичайна ціна

Нековзний килимок для ванної, який чудово вбирає вологу

Likes Me - стильний килимок для ванної кімнати виконаний в мінімалістичному дизайні. Чотири силіконові вставки по краях вироби забезпечують антиковзаючий ефект, а завдяки застосуванню особливого матеріалу - килимок моментально вбирає вологу.

Варто відзначити, що очистити килимок від забруднень дуже просто, достатньо лише обполоснути його під душовою лійкою та він знову стане як новенький.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Антиковзаюча конструкція

Чотири силіконові вставки

Водні процедури в кінці важкого робочого дня допомагають відновити сили. У більшості випадків ванна кімната має слизьку підлогу, саме тому килимок Likes Me оснастили чотирма силіконовими вставками, які дозволяють уникнути прослизання виробу.

Килимок для ванної кімнати LikesMe Bathroom mat cloud-shaped в двох формах

Зручна форма

Прямокутний та хмарний дизайн

З килимком Likes Me, ви зможете найбільш комфортно прийняти ванну, після чого ставати вологими ногами на виріб, який в мить вбере вологу. Прямокутна та хмарна форма килимка чудово впишеться в інтер'єр ванної кімнати та забезпечить найбільш комфортне розташування ніг на ньому.

Килимок для ванної кімнати LikesMe Bathroom mat cloud-shaped ноги на килимку

Натуральний абсорбуючий матеріал

Нативна діатомова земля

Килимок Likes Me містить особливий матеріал - нативну (природну) діатомову землю. Діатомова земля (кізельгур) - кремниста осадова гірська порода, яка в основному складається з останків діатомових водоростей. Даний матеріал володіє високим показником пористості, і чудовими властивостями адсорбаціі. Саме завдяки кизельгуру, килимок вбирає вологу, не залишаючи слідів від мокрих ніг після прийняття душу, а також дозволяє ступати босими ногами перед водними процедурами, без боязні застудитися.

Килимок для ванної кімнати LikesMe Bathroom mat cloud-shaped гірська порода

Матеріал з екологічно чистого регіону

Діатомова земля з гірських порід Чанбайшань

Високоякісна діатомова земля в основному зосереджена в природному гірському районі гори Чанбайшань, яка утворена осадженням кременистих стулок діатомових водоростей протягом мільйонів років і практично не містить ніяких домішок. Це підкреслює той факт, що при виробництві килимків для ванної кімнати Likes Me, застосовується виключно високоякісна та екологічно чиста сировина, що володіє унікальними властивостями.

Килимок для ванної кімнати LikesMe Bathroom mat cloud-shaped демонстрація поглинання вологи

Пориста структура

Швидке вбирання вологи

Килимок Likes Me завдяки пористій структурі, здатний поглинати вологи більше за власну вагу. Залишивши мокрий відбиток руки або ноги на килимку, ви здивуєтеся наскільки швидко він «випарується» не залишивши й сліду вологи. Така структура матеріалу перешкоджає розмноженню шкідливих бактерій, цвілевих грибків та інших мікроорганізмів. Антибактеріальні властивості матеріалу та усунення неприємних запахів створять додатковий комфорт при використанні виробу.

Килимок для ванної кімнати LikesMe Bathroom mat cloud-shaped демонстрація поглинання вологи

Простота очищення виробу

Нековзний килимок Likes Me не вимагає особливого догляду. У міру забруднення виробу, варто промити килимок під струменем води залишивши обсохнути його природним шляхом при кімнатній температурі.

Килимок для ванної кімнати LikesMe Bathroom mat cloud-shaped очищення виробу

Екологічність та безпека

Діатомові килимки не містять важких металів, в них не додаються будь-які хімічні домішки. Тому вони не викликають алергічні реакції при безпосередньому контакті зі шкірою.

Килимок для ванної кімнати LikesMe Bathroom mat cloud-shaped ний комплект

Тип: Килимок для ванної
Бренд: LikesMe
Матеріал: Діатомова земля
Розмір:
Комплектація: 1 килимок хмарної форми
Колір: Сірий