Килимок Xiaomi SON OF OAK з коркового дерева 420x850x2,5 mm

Оригінальний килимок з коркового дерева

Килимок з натурального коркового дерева Son of Oak, допоможе створити атмосферу комфорту та затишку на робочому місці або за домашнім ПК. Килимок виготовлений з натуральних і екологічно чистих компонентів, і завдяки значним розмірам - дозволить розмістити не тільки комп'ютерну мишку, а ще кілька пристроїв, наприклад, настільну лампу, годинник і смартфон.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Корковий матеріал

Однією з найдавніших порід деревини, є дуб. По досягненню віку 25 років, дубова кора може використовуватися для отримання пробки, з якої і зроблений настільний килимок Son of Oak.

Килимок Son of Oak з коркового дерева кілька пристроїв

Велика площа для розміщення різних гаджетів

Найчастіше ПК килимки виготовляють спеціально для розміщення мишки, але набагато зручніше, коли килимок охоплює більшу площу. Адже це дозволить розмістити на ньому ноутбук, комп'ютерну мишку та ще кілька гаджетів, якими ви найчастіше користуєтеся.

Килимок Son of Oak з коркового дерева гнучкість

Розмір настільного килимка Son of Oak - 420 x 850 х 2.5 мм. На ньому легко поміститися ноутбук, кілька пристроїв з комп'ютерної периферії, смартфон та інші гаджети. Ви можете комбінувати набір пристроїв і самостійно створювати більш затишне місце для роботи та навчання.

Килимок Son of Oak з коркового дерева робота мишкою

Вражаюча гнучкість та ударостійкість

Корковий матеріал володіє вражаючими характеристиками пружності та ударостійкості. Завдяки застосуванню особливих технологій, виробнику настільного килимка Son of Oak, вдалося досягти гнучкості виробу до 180°. Завдяки такій гнучкості, ви з легкістю можете скрутити килимок щоб більш компактно його упакувати, якщо ви відправляєтеся в ділову поїздку.

Килимок Son of Oak з коркового дерева варіанти використання

Не вбирає вологу

Корковий матеріал не вбирає вологу. Навіть якщо ви пролили на килимок воду, її можна витерти з поверхні виробу за допомогою серветки або м'якої губки. Крім того, корковий матеріал не пліснявіє, а завдяки відсутності поживних компонентів - він "не приваблює" до себе комах.

Килимок Son of Oak з коркового дерева вологостійкість

Килимок Son of Oak з коркового дерева девайси і гуртка

Тип: Килимок для миші
Бренд: SON OF OAK
Матеріал: Натуральна пробка
Розмір: 420 x 850 x 2.5 мм