Подовжувач Xiaomi ChingMi Power Strip (3 розетки, 3 USB) White (QMCXB33CH)

Зручність підключення

Подовжувач ChingMi Power Strip має 3 гнізда для підключення електричних пристроїв з різними вилками (UK, US AU, EU), а також 3 USB порта. Забудьте про перехідники і зарядні пристрої у розетках!

3 А для зарядки Ваших гаджетів

ChingMi Power Strip підтримує максимальне навантаження до 2500 W, а його порти USB видають сумарну силу струму 3.1 А. 

Безпека використання

Розумний подовжувач піклується про Вашу безпеку - його розетки закриті захисними кришками, а корпус виготовлений з негорючого пластика. Крім того, він забезпечує захист техніки від короткого замикання, від стрибків напруги, перевантаження та витоку струму.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Іван, 24.02.2019
Крутий подовжувач. Якісно зроблений, компактний і підходить для всіх можливих вилок. В тому числі і USB. Особливо актуально якщо у вас є інші смарт-пристрої від Xiaomi, або американські пристрої розумного дому. Замовив чотири таких і повикидав купу цих жахливих величезних перехідників з усіх точок в квартирі. Успіх!
Максим, 15.10.2018
Какая прелестная вещица!!! Давно хотел купить и все никак не решался, теперь доволен как слон =) Переноска компактная, тяжеленькая. Качество на высоте! Рекомендую.
Всі відгуки

ChingMi Power Strip (3 розетки, 3 USB)

Подовжувач ChingMi Power Strip має 3 гнізда для підключення електричних пристроїв з різними вилками (UK, US AU, EU), а також 3 USB порта. Забудьте про перехідники і зарядні пристрої у розетках!

ChingMi Power Strip

Безпечний і надійний корпус

Корпус подовжувача ChingMi Power Strip виготовлено по безшовній технології з високоякісного пластика, що містить негорючі компоненти. Це забезпечує йому термостійкість до 750 градусів за Цельсієм і дозволяє уникнути пожежі. Контакти ChingMi Power Strip виконані з високоякісної бронзи, що знижує ризик ураження струмом, а також забезпечує хороший контакт з ніжками виделки.

ChingMi Power Strip

Інтелектуальна зарядка

Подовжувач обладнаний трьома портами USB, які підтримують струм до 3.1 А. Силу струму, оптимальну для зарядки Вашого приладу розраховує унікальний Smart чип USB, тому подовжувач не викликає негативного впливу на срок експлуатації акумулятора.

ChingMi Power Strip

Захист від ураження електричним струмом

Для захисту від удару електричним струмом передбачено максимальний поріг захисту від витоку струму 20μA. Це означає, що при попаданні води на подовжувач, він автоматично відключиться. Порівняно з оригінальними зарядними пристроями, подовжувач забезпечує коефіцієнт перетворення енергії до 82%, що робить його не тільки енергозберігаючим, але і більш високоефективним. Потовщений кабель з мідною жилою стійкий до пошкоджень та механічних навантажень.

ChingMi Power Strip

Трирівневий захист ChingMi Power Strip запобігає короткому замиканню завдяки електроніці компанії Joemex, яка протягом останніх 20 років розробляє пристрої захисту від перевантажень.

ChingMi Power Strip

Протиковзкі ніжки

Для того щоб подовжувач був стійким на будь-яких поверхнях, на його нижній частині передбачені спеціальні протиковзкі ніжки, які захистять меблі від подряпин і забезпечать хорошу стійкість.

ChingMi Power Strip

Модель: ChingMi Power Stip (3 USB - 2 A Fast Charge)
Бренд: KingMi
Тип: Подовжувач
Габаритрні розміри:
Вага: 300 г (з кабелем)
Матеріал корпусу: Термостійкий негорючий PC-пластик
Довжина шнура: 1.8 метри
Кількість розеток: 3; 3 USB
Тип розеток: Європейска (Тип - F); Американська без заземлення (Тип - А) Австралійська (Тип - I);
Вхідна вилка: Євро
Вимикач: Присутній
Провід: Трьохжильний
Максимальна нагрузка: до 10 А, 2500 Вт, 250 В
Вхідні параметри: 10 A, 250 В ~
Вихідні параметри: 10 А, 250 В
Вхідні параметри USB: 100-240 В ~, 50 / 60 Гц, 0.5 А
Вихідні параметри USB: При використанні одного USB-входу: 5 В - 2.1 А;
Сумарно, при використанні всіх трьох USB-входів: 5В - 3.1 А
Робочі параметри: Робоча температура — -10 ℃~ +40 ℃
Вологість — 10% — 90% RH (без конденсату)
Колір: Білий
Комплектація: 1 x Подовжувач
1 x Інструкція користувача

Завантаження…

Відгуки користувачів
Іван, 24.02.2019
Крутий подовжувач. Якісно зроблений, компактний і підходить для всіх можливих вилок. В тому числі і USB. Особливо актуально якщо у вас є інші смарт-пристрої від Xiaomi, або американські пристрої розумного дому. Замовив чотири таких і повикидав купу цих жахливих величезних перехідників з усіх точок в квартирі. Успіх!
Максим, 15.10.2018
Какая прелестная вещица!!! Давно хотел купить и все никак не решался, теперь доволен как слон =) Переноска компактная, тяжеленькая. Качество на высоте! Рекомендую.
Андрей, 30.09.2018
Подскажите, пожалуйста, вилка на конце шнура китайская или европейская (без переходника)? Уже был вопрос, но с момента ответа прошло 1,5 года :)
Адміністрація MIOT.UA 30.09.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, вилка подключения к сети европейского типа.
Михаил, 25.08.2018
На данном удлинители при зарядке redmi note 5 он будет заряжаться по quick charge? И не сгорит ли он от переизбытка силы тока?
Адміністрація MIOT.UA 25.08.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Михаил, да будет, не сгорит ;)
Виталий, 12.05.2018
Здравствуйте, скажите пожалуйста, а можно в этих юсб портах заряжать мибенд2, будет ли смарт юсб определять оптимальную зарядку для него?
Адміністрація MIOT.UA 12.05.2018
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Виталий, да можно.
Ted, 13.08.2017
А китайские розетки поддерживаются?
Адміністрація Mi.UA, 13.08.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Ted, да.
АНДРЕЙ, 21.02.2017
Объясните пожалуйста,какая вилка будет на удлинителе если заказывать в Украине и в Китае? На фото в вашей рекламе в Facebook вилка европейская!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Адміністрація Mi.UA, 22.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Андрей, при заказе с нашего магазина в Киеве, вилка удлинителя европейского типа. При заказе с Китая, азиатская с переходником.
Сергей, 07.02.2017
Чем этот переходник отличается от этого Подовжувач Mi Power Strip https://miot.ua/mi-power-strip/mi-power-strip-3-rozetki-i-3-usb-porta-white-original/ И почему данной модели нет на сайте Xiaomi
Адміністрація Mi.UA, 08.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Сергей, ток зарядки у данной модели выше, заряд устройств, к примеру, может быть быстрее. В зависимости от устройства.
Alex, 04.02.2017
Здравствуйте, при заказе с Китая - вилка будет европейская? Есть поддержка quick charge?
Адміністрація Mi.UA, 05.02.2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Alex, вилка азиатская с переходником. Есть поддержка Quick Charge.
Додати коментар