Кишеньковий термопринтер Xiaomi Youdao Memobird G4

Термопринтер Youdao Memobird G4 - це унікальний продукт з-за його невеликого розміру, вбудованої технології термодруку без додавання чорнила і Bluetooth, а також інших особливостей.

Інтегрований словник, забезпечений супроводжуючими вправами

Словник Netease - це інструмент для перекладу на мову, яким користуються 700 мільйонів користувачів. Словник Netease включає в себе Оксфордський словник і сучасний англійський словник.

Термопринтер Youdao пов'язаний виключно з цим словником. Крім того, контент Netease регулярно оновлюється. Користувачі можуть роздруковувати словникові замітки, переклади, завдання, роблячи спілкування та вивчення іноземних мов простіше і ефективніше.

Швидкий пошук і аналіз зображень

Крім того, термопринтер має можливість пошуку і аналізу зображень.Термопрінтер не тільки відповідає на питання, але і може точно аналізувати їх за секунду, спрощуючи користувачам розуміння уроку.

Друкує без чорнила

Кишеньковий принтер MEMOBIRD G4 оснащений технологією термодруку високої чіткості 360 точок на дюйм і точної друкуючої головкою для чіткої друку зображень з роздільною здатністю HD.

Легкий та «витривалий»

Принтер важить всього 165 г. Він оснащений літієвою батареєю ємністю 900 мАг, для зарядки якої потрібно всього 2 години.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Термопринтер
Бренд: Youdao
Модель: Memobird G4
Тип друку: Термодрук
Розмір паперу для друку: 57 х 25 мм или 57 х 30 мм
Ємність батареї: 900 мАч
Розмір: 86.8 х 79.3 х 39 мм
Інтерфейс зарядки: Micro-USB
Робоча напруга: 5.0 В