Кофта Xiaomi Mi Fleece jacket Women Black S 1163200005

Mi Fleece jacket - стильна і дуже тепла флісова кофта з високим коміром і довгим рукавом. Комфортна кромка манжета на рукавах відмінно прилягає до руки і не обмежує рухливість. Застосування флісу і жаккардової тканини підсилюють теплоізоляцію кофти, завдяки чому Ви будете себе почувати комфортно в різних погодних умовах.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Mi Fleece jacket Woman Black S

Двостороннє потовщення з флісу, забезпечує високий рівень теплоізоляції, що в свою чергу робить кофту найбільш комфортним захистом від холоду.

Mi Fleece jacket із зображенням жінки в кофті біля металевої огорожі і колони

Mi Fleece jacket виглядає дуже стильно і при цьому, кофта володіє високим рівнем зносостійкості, завдяки застосуванню жаккардової тканини, серед переваг якої: вельми витончений зовнішній вигляд, високий рівень міцності (нитки тканини переплітаються і перекручуються між собою, що і забезпечує високий рівень щільності), стійкість до деформацій (матеріал не тягнеться і не витягується), а також дуже приємна на дотик і проста у догляді.

Mi Fleece jacket із зображенням жінки в червоній кофті вид збоку

Пластикова застібка-блискавка виготовлена на замовлення компанією YKK (світовий лідер виробництва застібок-блискавок). Вигнутий шар тканини кофти, дозволяє приховати застібку, що безумовно допоможе запобігти її можливі пошкодження і забезпечує додаткову перевагу стилю Mi Fleece jacket Woman Black S.

Mi Fleece jacket із зображенням чоловіка і жінки в кофтах різних забарвлень

Еластична кромка манжета, щільно прилягає до руки і при цьому не сковує рухи. Еластичні манжети, комір і 2 бічних кишені, забезпечать додатковий захист при несприятливих погодних умовах.

Mi Fleece jacket із зображенням чоловіка в чорній і жінки в червоній кофті

Mi Fleece jacket із зображенням фірмової пластикової застібки-блискавки YKK

Mi Fleece jacket із зображенням матеріалу кофти і рукава

Mi Fleece jacket із зображенням 2-х різних кольорів кофти

Mi Fleece jacket із зображенням таблиці розмірів

Тип: Кофта
Бренд: Mi
Матеріал: 100% поліестер
Модель: Жіноча
Розмір: S
Колір: Чорний