Колекційна модель-конструктор Metal Time 99 SPORTs спортивні іконки MT046

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Модель 99 видів спорту

Metal Time — це велика різноманітність 3D-моделей машин, обладнання та механізмів, які мають переважні можливості в порівнянні з існуючою інженерною технікою.

Унікальні 3D-моделі конструкторів Metal Time відрізняються винятковою якістю завдяки використанню високотехнологічної гіпоалергенної сталі AISI 304. Вироби з цього матеріалу безпечні, естетичні та довговічні.

Для складання прототипів не потрібні інженерні чи механічні навички. Ви можете власноруч перетворити сталеві елементи на дивовижні вироби, не тільки високоякісні, а й привабливі для очей.

Кожна колекційна 3D-модель Metal Time здатна прикрасити ваш будинок або офіс.

Зібравши модель 99 SPORTS MT046, ви отримаєте величезний досвід тренування рук, мозку та море яскравих емоцій.

Конструктори Metal Time чудово підходять для людей з обмеженими можливостями, з наслідками травм чи неврологічних захворювань, оскільки вони розвивають уважність та дрібну моторику рук.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Історія прототипу

Рух — це життя. Регулярна фізична активність оновлює тканини тіла, активізує обмін речовин і змушує організм продовжувати розвиватися та позбавлятися застарілих «запчастин», що зрештою продовжує активне життя.

Навіть просто гуляючи, працюючи чи роблячи покупки, людина розвиває своє тіло. А спорт — це концентрована діяльність, яка допомагає тілу досягти досконалості у тому чи іншому аспекті.

Колекційна модель Metal Time 99 SPORTS MT046 у різних ракурсах

Хвилювання, сплески адреналіну, радість, співчуття та задоволення — ці важливі психологічні умови допомагають нашому тілу розвиватися не менше, ніж при фізичній активності.

Інженери Metal Time приготували щось дуже цікаве для любителів технічної творчості. Це конструктор "99 SPORTS".

Колекційна модель Metal Time 99 SPORTS MT046 99 фігурок

Історія формування моделі

Так, їх справді 99. Різні види спорту, які ми любимо та знаємо не так багато, як хотілося б. Тому, збираючи фігурки, доведеться ознайомитися з історією спорту та прочитати хоча б статті в енциклопедії про кожен із представлених видів.

Усі фігурки виготовлені із нержавіючої сталі. Їх легко зібрати, і всього за пару годин ви можете перетворити свою кімнату на пантеон спортивних символів.

Колекційна модель Metal Time 99 SPORTS MT046 крупним планом

Особливості моделі

Модель "99 SPORTS" — це набір сувенірів для любителів спорту та спортсменів.

Це хороший подарунок для тих, хто займається будь-яким видом спорту. Кожна фігурка може бути призом конкурсу. Для цього доступні варіанти кольору конструктора.

Символіка спорту від «Metal Time» відмінно виглядатиме на полиці з кубками та медалями, у трофейних шафах спортивних клубів та шкіл, в інтер'єрі спортзалів. «99 SPORTS» був випущений в рік Олімпійських ігор у Токіо, щоб відзначити самовідданість та досягнення спортсменів.

Колекційна модель Metal Time 99 SPORTS MT046 на столі

Переваги моделі

Як і всі моделі Metal Time, «99 SPORTS» виготовлена ​​з екологічно чистої харчової нержавіючої сталі, схваленої для споживчих товарів та іграшок. Точний розкрій комплекту виключає можливість надрізів у процесі збирання.

Деталі точно підігнані одна до одної та не створять проблем зі з'єднанням.

Приємні тактильні відчуття, міцність та естетика матового металу відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, які використовуються в інших конструкторах.

Зручна плоска упаковка з екологічно чистого картону, придатного для вторинної переробки, поєднує компактність та естетику статусного подарунка.

Колекційна модель Metal Time 99 SPORTS MT046 на вулиці

Тип: Збірна 3D-модель
Бренд: Metal Time
Матеріал: Високотехнологічна гіпоалергенна полірована сталь AISI 304
Кількість деталей (шт): 99
Рівень складності від 1 до 8: 1
Годин на складання (в середньому): 3
Розмір моделі (в сантиметрах): 3 х 3 х 1
Розмір моделі (у дюймах): 1.18 x 1.18 x 0.39
Розмір посилки: S
Рекомендований вік: 14+
Комплектація: Листи сталеві, напилок, тканина для полірування, стилізована шпилька на лацкан, клубні наклейки, спеціальна картка, керівництво користувача
Примітка: Моделі Metal Time складаються з дрібних деталей, які за певних умов можуть бути небезпечними для дітей віком до 14 років. Якщо збирання моделі виконуватимуть діти, необхідно забезпечити нагляд батьків.

Завантаження…