Колекційна модель Metal Time Elusive Nautilus MT045

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно

Акційна ціна

Модель підводного човна

Metal Time — це велика різноманітність 3D-моделей машин, обладнання та механізмів, які мають переважні можливості в порівнянні з існуючою інженерною технікою.

Унікальні 3D-моделі конструкторів Metal Time відрізняються винятковою якістю завдяки використанню високотехнологічної гіпоалергенної сталі AISI 304. Вироби з цього матеріалу безпечні, естетичні та довговічні.

Для складання прототипів не потрібні інженерні чи механічні навички. Ви можете власноруч перетворити сталеві елементи на дивовижні вироби, не тільки високоякісні, а й привабливі для очей.

Кожна колекційна 3D-модель Metal Time здатна прикрасити ваш будинок або офіс.

Модель Elusive Nautilus MT045 викликає інтерес до історії підводного флоту, а результат складання стане перлиною вашої колекції Metal Time.

Конструктори Metal Time чудово підходять для людей з обмеженими можливостями, з наслідками травм чи неврологічних захворювань, оскільки вони розвивають уважність та дрібну моторику рук.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Історія прототипу

Море і океанські глибини таять багато таємниць. Отже, мрії про підводні подорожі завжди були в руках винахідників та інженерів.

Книга Жюля Верна «20 тисяч льє під водою» була першим романом у стилі дизельпанк, присвяченим підводній подорожі. Вона спонукала конструкторів та інженерів створити прототипи підводних човнів.

Колекційна модель Metal Time Elusive Nautilus MT045 у різних ракурсах

Прототипи глибоководних кораблів з'явилися у ранньому середньовіччі, але тільки у 1620 році у Англії пройшли перші успішні випробування підводних човнів.

Нині підводні апарати є найскладнішими механіко-електронними системами, здатними витримати кілька місяців підводних подорожей та досліджувати глибини Світового океану.

Колекційна модель Metal Time Elusive Nautilus MT045 у руці користувача

Історія формування моделі

Інженери та конструктори Metal Time вирішили увічнити знамениті підводні човни в модульному Elusive Nautilus.

Початковий підхід дизайну полягав у створенні моделі ідеальної форми з декоративними деталями, які одразу привертають увагу. В результаті вийшла модель, яка прикрасить будь-який інтер'єр. Захоплююча частина складання Elusive Nautilus стане вашим невеликим технічним шедевром.

Колекційна модель Metal Time Elusive Nautilus MT045 ескіз

Особливості моделі

Як і всі збірні моделі Metal Time, Elusive Nautilus виготовлена ​​із екологічно чистої харчової нержавіючої сталі, сертифікованої для використання у споживчих товарах та іграшках.

Точне різання набору виключає ймовірність порізів у процесі збирання. Деталі щільно прилягають одна до одної, і проблем із з'єднанням не виникне.

Приємні тактильні відчуття, довговічність та естетика полірованого металу, конструктивно відрізняють сталеві деталі від пластикових або дерев'яних, які використовуються в інших конструкторах.

Колекційна модель Metal Time Elusive Nautilus MT045 задній вид

Переваги моделі

Процес складання та результат у вигляді готової моделі принесуть вам задоволення, створивши відчуття першовідкривача та інженера-конструктора.

Модель Elusive Nautilus може претендувати на нагороду, цінний трофей або може стати частиною дизайну кімнати або тематичного оформлення, присвяченого підводній подорожі.

Крім того, модель прикрасить ваш акваріум та стане улюбленим елементом його мешканців.

Колекційна модель Metal Time Elusive Nautilus MT045 крупним планом

Підводний човен складається з пружинного механізму, що приводиться в дію при повороті носової частини моделі.

Управління механізмом включає натискання на перископ, який обертає гребний гвинт підводного човна, ініціюючи його рух у глибини океану.

Враження від функціональних механізмів наповнить ваш інтерес до секретів механіки.

Колекційна модель Metal Time Elusive Nautilus MT045 на камені

Відповідна плоска упаковка, створена зі зручного в обслуговуванні екологічно чистого картону, поєднує міцність та естетику статусного подарунка.

Elusive Nautilus – чудовий подарунок для любителів технічної творчості та колекціонерів збірних моделей Metal Time.

Колекційна модель Metal Time Elusive Nautilus MT045 під водою

Тип: Збірна 3D-модель
Бренд: Metal Time
Матеріал: Високотехнологічна гіпоалергенна полірована сталь AISI 304
Кількість деталей (шт): 91
Рівень складності від 1 до 8: 6
Годин на складання (в середньому): 8
Розмір моделі (в сантиметрах): 21 х 5 х 7
Розмір моделі (у дюймах): 8.26 х 1.96 х 2.75
Розмір посилки: M
Рекомендований вік: 14+
Комплектація: Листи сталеві, шестерні, пружина, плоскогубці, напильник, монтажні рукавички, тканина для полірування, стилізована шпилька на лацкан, клубні наклейки, спеціальна картка, посібник користувача
Примітка: Моделі Metal Time складаються з дрібних деталей, які за певних умов можуть бути небезпечними для дітей віком до 14 років. Якщо збирання моделі виконуватимуть діти, необхідно забезпечити нагляд батьків.

Завантаження…