Колекційна модель Metal Time Ad Astra MT050

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Десятки тисяч років люди були зачаровані візерунками зірок на небі. Первісні люди помічали сузір'я зірок, схожі на тварин і людей, і складали історії про те, що вони бачили. Насправді, найдавніші записи астрономічних спостережень, які ми маємо, - це 30 000-річні малюнки, знайдені на стінах печер.
Зорі з давніх часів описують як вічність, надію, долю, небо і свободу. Для нас, людей, вони також мають велике значення, і ми віримо, що падаючі зірки виконують наші бажання.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Нова ера в історії людства розпочалася 4 жовтня 1957 року. Її народження було яскравим і гучним — серед вогню, стовпів диму і оглушливого реву, вперше в історії в небо піднялася космічна ракета Р-7. Металевий спис, пронизавши шари атмосфери, вивів на орбіту перший штучний об'єкт - "Супутник-1".

Metal Time Ad Astra MT050 ескіз

Протягом наступних 60 років люди звикли до запусків. Тепер майже щотижня в небо злітають ракети — металеві сигари. Що несуть корисний вантаж у ближній космос. Багато з них повертаються назад на Землю, щоб повторювати польоти знову і знову.

Попри більш ніж півстолітню історію, конструкція та дизайн космічних ракет майже не змінилися. І саме ними надихалися дизайнери "Metal Time", створюючи конструктор для самостійної збірки "AD ASTRA".

Metal Time Ad Astra MT050 характеристики

Поки що ракети досягли лише близького космосу. Це їхнє завдання - подолати опір земної атмосфери і відправити свій вантаж у плавання космічним простором. Однак поряд з назвою "AD ASTRA" розробники "Metal Time" наділили модель рисами космічних кораблів з творів письменників-фантастів минулого століття, маючи на увазі, що міжзоряні подорожі будуть здійснюватися саме космічними кораблями такого типу.

Тренд 2022 року в моделях "Metal Time" - використання кольорової нержавіючої сталі. Тому "AD ASTRA" набула різноманітних кольорів. Дві ступені ракети - блакитного кольору. А стилізоване полум'я, що виривається з сопла двигуна - червоного кольору. До корпусу прикріплені деталі, що зображують "плавники" - стабілізатори, та повітряні потоки, які ракета розсікає в польоті.

Metal Time Ad Astra MT050 фото зверху

Середня частина корпусу має характерну дзеркальну поверхню з нержавіючої сталі, в якій вирізаний орнамент на космічну тематику, що нагадує ілюстрації з науково-фантастичних романів.

Але найголовніше, що модель "AD ASTRA", зібрана умілими руками, оживає завдяки вбудованому джерелу світла і можливості обертатися. Світло пробивається крізь вирізані в корпусі зірки і залишає відблиски на стінах і стелі кімнати. Перетворюючи модель на нічник, а стелю на маленький планетарій.

Шанувальники наукової фантастики, космічних серіалів і романтики, які мріють про далекі світи, будуть задоволені конструктором "AD ASTRA", а колекціонери моделей "Metal Time" поповнять свої колекції ще одним видатним експонатом.

Metal Time Ad Astra MT050 вигляд

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Як і всі збірні конструктори "Metal Time", модель "AD ASTRA" виготовлена з екологічно чистої нержавіючої сталі, що використовується в харчовій промисловості та дозволена для виробництва товарів народного споживання та іграшок.

"AD ASTRA" - це втілення одвічного прагнення людства розгадати таємниці Всесвіту і дізнатися, що приховують тисячі зірок на нічному небі: інше життя чи неживе каміння. Як люди наважилися відправити в космос супутники, щоб розгадати ці таємниці, так і на тих, хто наважиться зібрати модель ракети, чекає чимало випробувань. "AD ASTRA" - модель середньої складності, але на її складання піде цілий день, а то й два. Точність, акуратність і прагнення до втілення своїх мрій - ось що вимагатиме від вас ця модель.

Metal Time Ad Astra MT050 подставка

Результат неодмінно порадує. Оригінальний предмет інтер'єру, красивий аксесуар, стильний світильник і захоплююча іграшка - можливості використання зібраної моделі дуже широкі. Це чудовий спосіб провести вихідні у спільній сімейній технічній творчості.

Для "Metal Time" модель "AD ASTRA" - одна з перших у лінійці 2022 року, і вона демонструє нові тренди конструкторів у новому році. Кольоровий метал, світлові ефекти та багато рухомих деталей стають новим напрямком розвитку наших конструкторів. Точний розкрій набору виключає можливість порізів в процесі складання.

Metal Time Ad Astra MT050 фото моделі

Приємні тактильні відчуття вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, що використовуються в інших конструкторах. Процес складання і результат у вигляді готової моделі принесе вам задоволення відчути себе інженером-конструктором.

Модель "AD ASTRA" може зайняти почесне місце трофею, нагороди або стати частиною дизайну приміщення. Зручне плоске пакування з екологічного картону, що підлягає вторинній переробці, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.

Збірна модель "AD ASTRA" призначена для широкого кола користувачів віком від 14 років. Незвичайна фантазійна тематика перетворює готову модель на чудовий атракціон для дітей і дорослих. Наявність моделі "AD ASTRA" в будинку розповість про розвинену фантазію господаря, романтичний склад його характеру і розвинені технічні навички.

Крім того, зібрана модель може служити прикрасою інтер'єру, грати роль світильника або нічника, завдяки незвичайним світловим ефектам.

Metal Time Ad Astra MT050 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT050

Кількість деталей:

49 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

5

Час на складання (у середньому):

3 години

Розмір моделі (см):

12 x 12 x 27

Розмір моделі, дюйми:

4.7 x 4.7 x 10.6

Комплектація:

Стальні пластини 5 шт

Батарейний блок

Вимикач живлення

Шестерні

Електричний двигун

Світлодіодна стрічка

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…