Колекційна модель Metal Time AMX-13/75 MT068 (World of Tanks)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Маневрений легкий танк із вежею, що хитається, і 75-мм автогарматою, здатною робити до 10 пострілів на хвилину. У той час гармата на цій машині мала чудову пробивну здатність порівняно з гарматами більшості інших середніх танків. Танк має гідне топове знаряддя і хороші динамічні характеристики.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

В останні роки Другої світової війни стратеги і виробники військової техніки почали замислюватися про нові покоління зброї. І одним із вдалих втілень нових концепцій бойових броньованих машин став французький легкий танк "AMX-13".

Колекційна модель Metal Time AMX-13/75 MT068 (World of Tanks) прототип

Його перші прототипи з'явилися 1945 року, а наступні модифікації використовувалися у військових діях аж до XXI століття.

Цей маневровий танк завдовжки 5 м і заввишки 2,4 м від самого початку мав кілька унікальних конструктивних особливостей. Найважливішою з них була "хитна" вежа. Основний принцип конструкції полягав у тому, що після пострілу гармати на вежу подавався зворотний імпульс, який змушував новий снаряд рухатися до казенної частини гармати, а механізм заряджання - штовхати його всередину ствола. Це давало змогу вести автоматичну стрільбу зі швидкістю до 12 пострілів на хвилину! З огляду на те, що такі танки оснащувалися 75-мм гарматою, це перетворювало танк на засіб для безперервного знищення всього, що знаходилося на лінії вогню.

Колекційна модель Metal Time AMX-13/75 MT068 (World of Tanks) вигляд

Подальші модифікації "AMX-13" оснащувалися 100-мм і навіть 155-мм гарматами. У такому вигляді він міг конкурувати із середніми танками та рухомими гарматами. Однак ще однією відмінністю цього танка була його швидкість. Він міг розганятися до 60 км/год на твердому покритті (до 400 км), долати перешкоди заввишки до 60 см, рови глибиною до 1,5 м і водні перепони глибиною до 0,8 м.

Поряд із блискучими характеристиками, "AMX-13" мав і недоліки. Він мав слабку броню, що було характерно для легких танків, і зворотний бік скорострільності - необхідність поповнення боєкомплекту. Коли в бою закінчувалися снаряди, танк ставав беззбройним і часто був приречений на знищення.

Колекційна модель Metal Time AMX-13/75 MT068 (World of Tanks) фото

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

"AMX-13" у різних модифікаціях брав участь у багатьох боях у десятках країн світу, включно зі знаменитими битвами В'єтнамської війни, Шестиденною війною з Ізраїлем (з трьох боків), Другою індо-пакистанською війною та іншими. Останнє бойове застосування цієї машини було відзначено в 2007 році в Кот-д'Івуарі.

У популярній танковій MMO-грі "World of Tanks" цей танк стане знахідкою для гравців 7-го рівня. Він вимагатиме від свого екіпажу уважності та спритності, оскільки боєприпаси не нескінченні. "AMX-13/75" - чудова бойова машина для шанувальників "WoT".

Колекційна модель Metal Time AMX-13/75 MT068 (World of Tanks) корпус

Збірна модель "AMX-13/75" - продукт співпраці "Wargaming" і "Metal Time Workshop". На нижній частині моделі нанесено логотип "WoT", а кожен набір поставляється з бонусним пакетом від "Wargaming". Він містить код активації гри, за допомогою якого можна почати грати в найпопулярнішу танкову онлайн-стратегію, а також "T2" легкий танк + слот + 7 днів преміум-аккаунта "WoT" + 500 золота. Чудовий старт для гравця-початківця в онлайн-танки!

У моделі "AMX-13/75" реалізовано впізнаваний дизайн легкого танка: унікальна форма вежі, моторне відділення спереду з люками для доступу до двигуна і місця механіка-водія, бункер для боєприпасів і ходова частина з п'ятьма котками і двома ведучими колесами. На поверхні електрохімічним способом нанесені текстури і зображення, які роблять модель схожою на оригінальну машину. Усі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яку використовують у харчовій промисловості, споживчих товарах та іграшках. Складання "AMX-13/75" виключає заподіяння будь-якої шкоди власнику. Точний розкрій дає змогу зібрати модель без використання додаткових інструментів, пайки та склеювання.

Колекційна модель Metal Time AMX-13/75 MT068 (World of Tanks) дизайн

Збірна модель "AMX-13/75" може бути використана як сувенір, прикраса інтер'єру, цінний приз для шанувальників "WoT". Також з її допомогою можна створювати інсталяції, макети або реконструкції танкових битв Другої світової війни. Вона займе гідне місце на стенді з колекцією збірних моделей "Metal Time Workshop" і "World of Tanks". Але головне її призначення - технічна творчість, спільне моделювання та розвиток навичок ручної роботи.

Збірні моделі "Metal Time" спонукають своїх власників вивчати історію техніки та розвивати навички конструювання. Кожній з наших моделей присвоюється унікальний серійний номер, і це перетворює їх на предмет колекціонування та обміну. Клуб власників "Metal Time" - це зростаюча спільнота ентузіастів-моделістів.

Колекційна модель Metal Time AMX-13/75 MT068 (World of Tanks) комплект

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT068

Кількість деталей:

56 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

8.5×3.8×3.3

Розмір моделі, дюйми:

3.35×1.50×1.30

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Полірувальна тканина

Унікальний ігровий код

Завантаження…