Колекційна модель Metal Time Conqueror FV214 MT069 (World of Tanks)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

FV214 Conqueror був задуманий у 1946 році, як відповідь на дві інші категорії машин: німецькі панцер-танки, які продемонстрували перевагу у вогневій потужності під час Другої світової війни, і радянський важкий танк ІС-3, що надійшов на озброєння в 1945 році. 120-мм гармата Conqueror вважалася перевагою, але екіпажам танків було важко маневрувати. Після того як "Центуріон" був оснащений 105-мм гарматою, "Conqueror" був знятий з озброєння в 1960-х роках.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Великомасштабні битви не супроводжували холодну війну на полі бою. Але в конструкторських бюро йшли запеклі бої. Нові військові завдання вимагали нових технічних рішень. Британські інженери, відмовившись від ідеї "крейсерських" танків, приступили до розробки важких. Однією з перспективних моделей став FV 214 "Conqueror". Проєкт більш ніж 60-тонного танка з'явився в 1949 році, але в серійне виробництво він надійшов тільки в 1955 році.

Колекційна модель Metal Time Conqueror FV214 MT069 (World of Tanks) прототип

Основним озброєнням танка була 120-мм гармата. Довжина бойової машини разом із гарматою становила понад 11 метрів. Двигун потужністю 810 к.с. розганяв цього велетня до 35 км/год по твердій поверхні. Прицільний вогонь можна було вести тільки з положення стоячи.

У бою основним вогневим засобом "Conqueror" були два 7,63-мм кулемети М1919.

Відмінними особливостями архітектури танка були вежа і корпус з рикошетними панелями і ходова частина з чотирма візками з двох котків і двох ведучих коліс.

Колекційна модель Metal Time Conqueror FV214 MT069 (World of Tanks) корпус

Екіпаж важкого танка складався з чотирьох осіб. Механік-водій перебував на платформі, а три інші солдати - у башті. Була також командирська башточка з круговим оглядом. Крім бойового чергування в британських збройних силах, "Conqueror" був полігоном для інженерних досліджень. Його слабким місцем вважався недостатній захист, але це було виправлено в нових модифікаціях.

Однак танк не витримав конкуренції з іншими моделями, і його виробництво було припинено до 60-х років.

Колекційна модель Metal Time Conqueror FV214 MT069 (World of Tanks) вигляд

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

У популярній танковій MMO-грі "World of Tanks" "Conqueror", як і раніше, на озброєнні. Цей преміумний танк IX рівня - потужна зброя для боїв із сильними противниками.

Збірна модель FV 214 "Conqueror" є продуктом співпраці компаній "Wargaming" і "Metal Time Workshop". На нижній частині моделі розташований логотип "WoT", а кожен набір поставляється з бонусним пакетом від "Wargaming". Він містить код активації гри, за допомогою якого можна почати грати в найпопулярнішу танкову онлайн-стратегію, а також "T2" легкий танк + слот + 7 днів преміум-аккаунта "WoT" + 500 золота. Чудовий старт для гравця-початківця в онлайн-танки!

FV 214 "Conqueror" має впізнаваний дизайн важкого танка: унікальну форму вежі, довгу основну гармату, кулемети, командирську башточку, люки, бункер для боєприпасів, восьмикаткову ходову частину з двома ведучими колесами. Поверхні текстуровані та витравлені методом електрохімічного травлення, що робить модель схожою на оригінальну машину. Усі деталі виконані з нержавіючої сталі, яка використовується в харчовій промисловості, споживчих товарах та іграшках. Складання FV 214 "Conqueror" унеможливлює заподіяння будь-якої шкоди власнику. Точне різання дає змогу зібрати модель без використання додаткових інструментів, пайки та склеювання.

Колекційна модель Metal Time Conqueror FV214 MT069 (World of Tanks) башня

Збірна масштабна модель FV 214 "Завойовник" може використовуватися як сувенір, прикраса інтер'єру або цінний приз для шанувальників "WoT". Також з її допомогою можна створювати інсталяції, макети або реконструкції танкових битв. Вона займе гідне місце на стенді з колекцією збірних моделей "Metal Time Workshop" і "World of Tanks". Але головне її призначення - технічна творчість, спільне моделювання та розвиток навичок ручної роботи.

Збірні моделі "Metal Time" спонукають своїх власників вивчати історію техніки та розвивати навички конструювання. Кожній з наших моделей присвоюється унікальний серійний номер, і це перетворює їх на предмет колекціонування та обміну. Клуб власників "Metal Time" - це зростаюча спільнота ентузіастів, захоплених моделізмом.

Колекційна модель Metal Time Conqueror FV214 MT069 (World of Tanks) комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT069

Кількість деталей:

46 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

15.5×5.6×4.0

Розмір моделі, дюйми:

6.10×2.20×1.57

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 3 шт

Полірувальна тканина

Унікальний ігровий код

Завантаження…