Формула 1 спортивна машина F1 Grand Prix Falcon Metal-Time MT035

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Формула-1 - це найвищий клас міжнародних автоперегонів для одномісних гоночних автомобілів. Чемпіонат світу з автоперегонів є однією з головних форм перегонів у всьому світі. 
З моменту свого першого сезону в 1950 році. Слово "формула" в назві означає набір правил, яким повинні відповідати всі автомобілі учасників.
Сезон Формули-1 складається з серії перегонів, відомих як Гран-прі, які відбуваються по всьому світу як на спеціально побудованих трасах, так і на закритих дорогах загального користування.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Спекотний день, запах розпеченого асфальту та паленої гуми. Трибуни галасують в очікуванні Гран-прі - першокласного техношоу, баталій пілотів та тріумфу майстерності конструкторів. Рев прогрітих двигунів легко перекриває шум трибун, адже випробовують свої сили мотори потужністю майже в тисячу кінських сил.

 Metal Time Grand Prix Falcon MT035 прототип

І ось — зелене світло і ревіння вогняних куль виводить пілотів на перше коло. Всі надзвичайно зосереджені — і глядачі, і механіки, і сміливці, які наважилися кинути виклик законам фізики. Адже це Формула 1, королева автоспорту, головне змагання у світі автомобілів.

Metal Time Grand Prix Falcon MT035 параметри

Навіть люди, далекі від гоночної тематики, знають імена легендарних пілотів Ф-1. Нікі Лауда, Алан Прост, Йос Ферстаппен, Деймон Хілл, Айртон Сенна, Луїс Хемілтон, Себастьян Феттель і, звичайно ж, Міхаель Шумахер давно стали одними з культових персонажів світового спорту і культури. Про них пишуть книги, знімають фільми, їм присвячують обкладинки та перші шпальти газет і журналів. Не менш відомими є їхні "стайні" - майстерні, де створюються дива автомобільної техніки - боліди Формули-1. McLaren, Ferrari, Lotus, Williams і Mercedes - кожна майстерня акумулює найкращих механіків та інженерів для створення, здавалося б, неможливих механізмів. Але щороку на траси виходять оновлені боліди, і змагання розгорається з новою силою.

У колекції автолюбителя обов'язково повинен бути болід Формули-1. Хоча б його модель. Команда "Metal Time" створила її для вас.

Metal Time Grand Prix Falcon MT035 фото близько

"Grand Prix Falcon" - це модульна модель гоночного автомобіля з відкритими колесами (болід), призначена для перегонів у вищому дивізіоні автоспорту.

Для створення моделі була обрана стандартна концепція гоночного автомобіля з характерними компонентами. За останнє десятиліття загальна концепція автомобіля кардинально не змінювалася, обмежуючись незначними удосконаленнями. Тому модель "Grand Prix Falcon" є актуальною для такого типу машин.

Передній спойлер, обтічник і шасі складають передню частину моделі. Колеса виконані у вигляді порожнистих циліндрів, прикріплених до конструкції підвіски. Спойлер являє собою конструкцію з хвилястими прорізами, які виконують декоративну функцію і полегшують модель.

У кабіні пілота можна побачити приладову панель і штурвал. Над нею височіє центральний повітрозабірник. Основний корпус з бічними повітрозабірниками приховує заводний механізм, який приводить в рух задні колеса моделі. Вінчає дизайн задній спойлер.

Metal Time Grand Prix Falcon MT035 фото моделі

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

"Grand Prix Falcon" має впізнаваний вигляд і викликає бажання зібрати ще п'ять таких моделей, щоб побудувати для них трасу і влаштувати катання з друзями або родиною.

Як і всі збірні будівельні набори "Metal Time", "Grand Prix Falcon" виготовлено з екологічної неіржавкої сталі, що використовується в харчовій промисловості та схвалена для виробництва споживчих товарів та іграшок.

Складання "Grand Prix Falcon" - захопливе заняття для тих, хто любить конструювати. Модель складається майже з двохсот деталей і належить до конструкторів середньої складності. Деякі вузли змусять вас задуматися і проявити спритність пальців. Результатом роботи стане ще один експонат у вашій колекції моделей "Metal Time".

Metal Time Grand Prix Falcon MT035 фото крупним планом

Для "Metal Time" "Grand Prix Falcon" - це продовження і розвиток найпопулярнішого автомобільного напрямку, в рамках якого вже зроблено кілька видатних моделей для самостійного складання, що дозволяє створювати колекції відомих автомобілів, влаштовувати модельні авто-вечірки, перегони і виставки.

Точна порізка набору виключає можливість порізів в процесі складання.

Приємні тактильні відчуття вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, що використовуються в інших конструкторах. Зручне плоске пакування з екологічного картону, що підлягає вторинній переробці, поєднує в собі компактність і естетику статусного подарунка.

Модель "Grand Prix Falcon" призначена для широкого кола користувачів віком від 14 років.

Metal Time Grand Prix Falcon MT035 вигляд ззаду

Моделі автомобілів - один з головних предметів колекціонування. Різноманітність типів, призначень і форм автомобілів в сотні разів перевершує всі інші транспортні засоби. А легендарні боліди Формули-1 та інших дивізіонів автоспорту займають найкращі місця виставкових стендів.

Оповиті ореолом світової слави, історіями перемог, поразок, тріумфів і трагедій, оспівані в багатьох фільмах, серіалах, телепередачах і книгах, ці автомобілі є бажаними експонатами для будь-якого автолюбителя і колекціонера.

Наявність заводного механізму робить "Grand Prix Falcon" потенційним учасником змагань серед рухомих моделей на швидкість і дальність пробігу. Він також чудово підійде як іграшка з годинниковим механізмом для дітей.

Збірка автомобіля допоможе організувати сімейне дозвілля, влаштувати флешмоб з однодумцями або творчу дружню зустріч, присвячену механіці.

Зібрана модель може слугувати прикрасою інтер'єру, частиною вітрини колекції, ключовим персонажем інсталяції про історію автоспорту або частиною макета гоночної траси. Ви також можете використовувати "Grand Prix Falcon" як фон для постановочних фотографій на теми спорту та історії розвитку техніки.

Metal Time Grand Prix Falcon MT035 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT035

Кількість деталей:

192 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

6

Час на складання (у середньому):

12 годин

Розмір моделі (см):

28.5×10.3×5.3

Розмір моделі, дюйми:

8.62×6.70×3.78

Комплектація:

Стальні пластини 4 шт

Шестерні

Силова пружина

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…