Колекційна модель Metal Time Leichttraktor Vs.Kfz.31 MT063 (World of Tanks)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Vs.Kfz.31 Leichttraktor (легкий трактор), також відомий на той час як Kleintraktor (малий трактор), був прототипом німецького легкого танка, з якого було зроблено чотири різні версії. Він був розроблений і випробуваний у таємниці на радянсько-німецькому підприємстві "Кама" за часів Веймарської республіки. Це була частина проєкту Leichttraktor, також відомого як Kleintraktor. Танк був розроблений близько 1929 року і використовувався на початку Другої світової війни як навчальна машина. Незважаючи на наявність 37-мм гармати, його відкинули на користь Panzer I у конкурсі на створення нового легкого танка для Німеччини, як і проєкт Grosstraktor у той самий час.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Німецький вермахт розпочав Другу світову війну... з тракторів. Саме так називалися перші німецькі танки. Це сталося тому, що за умовами Версальського договору, за яким Німеччина зазнала поразки в Першій світовій війні, країні не дозволялося розробляти і виробляти важкоброньовані бойові машини. Тому ця продукція носила назву цивільної техніки, і це було недалеко від істини. Перші зразки німецьких танків являли собою модернізовані трактори. Прикладом може слугувати легкий танк LeichttraktorVs. Kfz.31.

Metal Time Leichttraktor Vs.Kfz.31 MT063 прототип

Розробкою танка займалися два відомі виробники першокласної військової техніки: "Krupp" і "Rheinmetall". Вони представили дві моделі, що відрізняються одна від одної деякими деталями. Але основні з них були однаковими.

Перший танк "LeichttraktorVs. Kfz.31" був створений на тракторному шасі з 12 катками, об'єднаними в шість візків. Ходова частина була прикрита броньовим щитом, проте конструкція гусениць і підвіски була вразлива навіть для великокаліберної стрілецької зброї. Двигун "Даймлер Бенц" потужністю 100 к.с. конструктори розмістили спереду, що було спірним рішенням. З одного боку, він прикривав екіпаж із 4 осіб, а з іншого - був уразливим для противника і підвищував ризик знерухомлення бойової машини в бою.

Metal Time Leichttraktor Vs.Kfz.31 MT063 фото моделі

Зварна клепана вежа була зрушена назад, що надало танку вигляду самохідного знаряддя, однак озброєння "LeichttraktorVs. Kfz.31" було не дуже потужним. Основним знаряддям була 37-мм гармата KwK 36 L/45, також на танку було встановлено 7,92-мм кулемет Dreyse.

Metal Time Leichttraktor Vs.Kfz.31 MT063 фото близько

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Вразливі місця шасі, низька швидкість пересування, легка броня і низька автономність зробили "LeichttraktorVs. Kfz.31" не дуже популярним танком. Він був випущений невеликою партією і швидко поступився місцем іншому "трактору" "Panzer I".

Однак у популярній MMO-грі "World of Tanks" від компанії "Wargaming" "Leichttraktor Vs.Kfz.31" здобув повноцінну бойову історію та є досить популярним. Цей танк призначений для новачків, він має рівень I, можливості модернізації та добре проявляє себе в навчальних місіях і онлайн-битвах з гравцями того ж рівня.

Metal Time Leichttraktor Vs.Kfz.31 MT063 фото моделі

Модель для самостійного складання "Leichttraktor Vs.Kfz.31" - продукт співпраці "Wargaming" і "Metal Time Workshop". На нижній частині моделі розташований логотип "WoT", а до кожного набору додається бонусний пакет від "Wargaming". У ньому міститься код активації для гри, за допомогою якого можна почати грати в найпопулярнішу танкову онлайн-стратегію в реальному часі, а також легкий танк T2 + слот + 7 днів преміум-аккаунта "WoT" + 500 золота. Чудовий старт для початківця онлайн-танкіста!

У моделі "LeichttraktorVs. Kfz.31" реалізовано впізнаваний дизайн танка: геометрія башти, що обертається, шасі з броньовим щитом, люки та оглядові башточки для екіпажу, озброєння і радіатори моторного відділення. Текстури та зображення нанесені на поверхні методом електрохімічного травлення, що надає моделі схожості з оригінальною бойовою машиною. Усі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яку використовують у харчовій промисловості, виробництві товарів народного споживання та іграшок. Складання "LeichttraktorVs. Kfz.31" виключає нанесення будь-якої шкоди власнику. Точне різання дає змогу збирати моделі без використання додаткових інструментів, пайки та склеювання.

Metal Time Leichttraktor Vs.Kfz.31 MT063 вигляд

Зібрану масштабну модель оглядового легкого танка можна використовувати як сувенір, прикрасу інтер'єру або цінний приз для шанувальників "WoT". Її також можна використовувати для створення інсталяцій, моделей або реконструкцій танкових битв Другої світової війни. Вона займе гідне місце на стенді з колекцією збірних моделей "Metal Time" та грою "World of Tanks". Але головне її призначення - технічна творчість, спільне моделювання та розвиток ремісничих навичок.

Складання моделей "Metal Time" спонукає власників вивчати історію техніки, розвивати конструкторські навички. Кожній з наших моделей присвоюється унікальний серійний номер, що робить їх колекційними та придатними для обміну. Клуб власників конструкторів "Metal Time" - це зростаюча спільнота людей, захоплених конструюванням.

Metal Time Leichttraktor Vs.Kfz.31 MT063 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT063

Кількість деталей:

38 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

5.9×3.1×3.2

Розмір моделі, дюйми:

2.32×1.22×1.26

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 1 шт

Полірувальна тканина

Унікальний ігровий код

Завантаження…