Колекційна модель Metal Time Mighty Machine MT055

  • 12 місяців

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Першою відомою крановою машиною був шадуф - водопідйомний пристрій, винайдений у стародавній Месопотамії (сучасний Ірак), який потім з'явився в давньоєгипетській техніці. Пізніше будівельні крани з'явилися в Стародавній Греції, де їх приводили в дію люди або тварини (наприклад, віслюки) і використовували для будівництва будівель. Більші крани були пізніше розроблені в Римській імперії, де використовували людські колеса, що дозволяло піднімати важчі вантажі.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

Пристрої, покликані збільшити силу людини, люди почали винаходити з моменту будівельної діяльності людства. Тому неможливо сказати, хто винайшов підйомний кран. Однак ми можемо спостерігати зразки масштабних робіт, створених за допомогою вантажопідйомних машин. І найбільш вражаючі з них - єгипетські та латиноамериканські піраміди. Та й установка ідолів острова Пасхи, можливо, не обійшлася без найпростіших підйомних кранів.

Metal Time Mighty Machine MT055 прототип

Протягом століть технічного прогресу підйомні машини пройшли довгу низку реінкарнацій і перетворилися на інженерні шедеври, але основний принцип їх роботи залишився незмінним: важка платформа, довга стріла і блокова система.

Metal Time Mighty Machine MT055 параметри

Така конструкція дозволяє вирішити кілька основних завдань крана: збільшити масу вантажу, що піднімається, висоту, на яку його потрібно підняти, і зусилля, що прикладається до цього процесу. Сучасні крани не мають обмежень за всіма цими параметрами. Тому цей символ будівництва є цікавим зразком для технічної творчості. Конструктори "Metal Time" проаналізували багато видів вантажопідйомних машин і за основу своєї нової самозбірної моделі обрали прототип портового крана. Модель демонструє масштабний механізм для роботи з великими вантажами. Тому її назвали "Mighty Machine".

Metal Time Mighty Machine MT055 зібрана модель

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Модель для самостійного складання "Mighty Machine" складається з платформи з чотирма опорними "ногами", стріли, кабіни та підйомного механізму. Модель складається з багатьох рухомих частин. Стріла може змінювати кут нахилу, тим самим регулюючи висоту, на яку можна підняти вантаж. Кабіна та стріла обертаються на платформі на 360 градусів. Кран оснащений системою шестерень, які дозволяють йому імітувати рух механізму підйому, натягуючи канат з гаком через систему блоків. Положення стріли, а також підйом і опускання вантажу здійснюється вручну за допомогою маховиків. Механізм також має два стопора для фіксації обох коліс.

Metal Time Mighty Machine MT055 вигляд моделі

Модель "Mighty Machine" виконана з використанням кольорової нержавіючої сталі, що надає їй оригінальної форми яскравої деталі модельного ряду. Це перетворює її і в яскраву іграшку, і в частину інсталяції або макета в корпоративних кольорах, або елемент декору приміщення.

"Mighty Machine" виконана з великою увагою до деталей. Сходи, двері кабіни, пульт управління, гак, орнаменти та конструктивні елементи надають їй надійності та оригінальності. Чотири опори роблять модель стійкою і дозволяють використовувати її як підйомний кран у дитячих іграх, не боячись, що вона може впасти.

Як і всі конструктори "Metal Time", модель "Mighty Machine" створена з екологічно чистої нержавіючої сталі, що використовується в харчовій промисловості та допущена до виробництва товарів народного споживання та іграшок.

Metal Time Mighty Machine MT055 фото моделі

Точний розкрій набору виключає можливість порізів в процесі складання. Деталі точно підігнані одна до одної і не створять проблем у з'єднанні. Приємні тактильні відчуття, міцність та естетика матового металу вигідно відрізняють сталеві деталі від дерев'яних або пластикових, що використовуються в інших наборах для самостійного складання. Зручна плоска упаковка з екологічно чистого обробленого картону поєднує компактність і естетику статусного подарунка.

Кожен покупець моделі "Metal Time" отримує клубний бейдж, листівку з подякою та унікальний номер, присвоєний кожній моделі. Вступ до клубу "Metal Time" відкриває додаткові можливості для кожного покупця.

Модель "Mighty Machine" - чудовий подарунок для любителів технічної творчості, а також естетики складних металевих конструкцій. Кольорові деталі також перетворюють модель на чудову іграшку для використання на "будівельних майданчиках" у дитячій кімнаті.

Metal Time Mighty Machine MT055 вигляд

Крім того, модель чудово впишеться в інтер'єр як оригінальний елемент декору. На робочому столі вона продемонструє ваше захоплення конструюванням або причетність до будівельного бізнесу. А може просто "відвантажити" вам пенал з олівцями.

Модель крана можна використовувати як частину інсталяції або макета будинків, будівельного майданчика, виробничого порту або настільної гри, присвяченої економіці. Також "Mighty Machine" стане чудовим подарунком для інженера, керівника будівництва, фахівця з логістики та любителя колекціонування красивих металевих моделей.

Metal Time Mighty Machine MT055 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT055

Кількість деталей:

52 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

3

Час на складання (у середньому):

3 години

Розмір моделі (см):

8×14×8

Розмір моделі, дюйми:

3,15×5,51×3,15

Комплектація:

Стальні пластини 3 шт

Шестерні

Плоскогубці

Напильник

Перчатки для складання

Полірувальна тканина

Значок колекціонера

Клубні наклейки

Завантаження…