Колекційна модель Metal Time P 26/40 MT062 (World of Tanks)

  • 12 місяців

Доставка

У магазині.
Безкоштовно
Доставити додому.
Завтра та пізніше

Розробку цього танку розпочали наприкінці 1940 року, але через труднощі з пошуком підходящого двигуна перший прототип було виготовлено тільки на початку 1942 року. Серійне виробництво було запущено в 1943 році в Турині. Після капітуляції Італії восени 1943 року танк надійшов на озброєння під позначенням Panzerkampfwagen P40 737(i), його використовували німецькі резервні дивізії як постійні вогневі позиції. Всього було вироблено 100 машин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

ІСТОРІЯ ПРОТОТИПУ

В історії Другої світової війни є танки, яким "не пощастило". Деякі з них випередили свій час, деякі безнадійно відстали від нього. Однією з таких бойових машин став італійський важкий танк "P 26/40". Багатообіцяюча розробка застопорилася на роки через технологічні проблеми, і в результаті цей танк не став масовим і не вплинув на поля битв.

Metal Time P 26/40 MT062 прототип

"P 26/40" був одним з останніх танків із клепаним корпусом у своєму класі. Цим він відрізнявся від схожого за геометрією і основними параметрами радянського Т-34 з його литими і звареними деталями і вузлами. Другою особливістю була напівеліптична ресорна підвіска з котками, зібраними у візки. Вона здавалася умовно вразливою, на відміну від більш сучасних форм-факторів. Третьою проблемою, яку так і не було вирішено, був двигун.

Проте, "P 26/40" був потужною наступальною бойовою машиною, що мала гарне озброєння і ходові якості. За маси 26 тонн її швидкість становила до 40 км/год на дорогах із твердим покриттям, а автономно вона могла подолати до 280 км. Броня товщиною 40-60 мм забезпечувала захист від куль, уламків, мін і дотичних ударів снарядів.

Metal Time P 26/40 MT062 вигляд зверху

Основне озброєння "P 26/40" складалося з 75-мм гармати Ansaldo L/34 і двох 8-мм кулеметів Breda. Екіпаж "P 26/40" складався з трьох осіб. Командир перебував у башті та виконував функції навідника.

Metal Time P 26/40 MT062 вигляд моделі

ОСОБЛИВОСТІ, ПЕРЕВАГИ

Попри малу популярність танка "P 26/40" у реальній військовій історії, він став дуже популярним завдяки військовій онлайн ММО-грі "World of Tanks" від компанії "Wargaming". А конструктори компанії "Metal Time", розширюючи свою колекцію танків, створили масштабну модель "P 26/40" для самостійного складання спільно з "Wargaming".

На основі моделі красується логотип "WoT", а до кожного набору додається бонусний пакет від "Wargaming". У ньому міститься код активації гри, за допомогою якого можна запустити найпопулярнішу онлайн-стратегію в реальному часі, отримати легкий танк T2 + слот + 7 днів преміум-аккаунта "WoT" + 500 золота. Чудовий старт для початківця онлайн-танкіста!

Metal Time P 26/40 MT062 фото танку

Міні-модель "P 26/40" має впізнаваний дизайн танка: геометрію вежі, що обертається, гармату, яка може змінювати кут нахилу, компонування ходової частини, люки, озброєння та радіатори моторного відсіку. На поверхні електрохімічним травленням нанесені текстури заклепок, швів і зображень, що надає моделі схожість з оригінальною бойовою машиною. Усі деталі моделі виготовлені з нержавіючої сталі, яку використовують у харчовій промисловості, виробництві товарів народного споживання та іграшок. Складання "Р 26/40" унеможливлює нанесення будь-якої шкоди власнику. Точний розкрій дає змогу збирати моделі без використання додаткових інструментів, пайки та склеювання.

Metal Time P 26/40 MT062 вигляд

Зібрану масштабну модель легкого танка "P 26/40" можна використовувати як сувенір, прикрасу інтер'єру або цінний приз для шанувальників "WoT". Її також можна використовувати для створення інсталяцій, макетів або реконструкцій танкових битв Другої світової війни. Вона займе гідне місце на стенді з колекцією збірних моделей "Metal Time Workshop" та грою "World of Tanks". Але головне її призначення - технічна творчість, спільне моделювання та розвиток ремісничих навичок.

Складання моделей "Metal Time" спонукає власників вивчати історію техніки, розвивати конструкторські навички. Кожній нашій моделі присвоюється унікальний серійний номер, що робить їх колекційними та придатними для обміну. Клуб власників конструкторів "Metal Time" - це зростаюча спільнота людей, захоплених конструюванням.

Metal Time P 26/40 MT062 комплектація

Тип:

Колекційна модель

Бренд: Metal Time
Модель:

MT062

Кількість деталей:

43 шт

Рівень складності, від 1 до 8:

2

Час на складання (у середньому):

1 година

Розмір моделі (см):

9.1×4.2×4.0

Розмір моделі, дюйми:

3.58×1.65×1.57

Масштаб:

1:72

Комплектація:

Стальні пластини 2 шт

Полірувальна тканина

Унікальний ігровий код

Завантаження…